Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Isadepäeva pereõhtu täis naeru, seiklusi ja laulu

Isadepäeva pereõhtu täis naeru, seiklusi ja laulu

Eile tähistati meie armsas lasteaias isadepäeva. Lasteaiahoov täitus rõõmsate ja ootusärevil peredega, keda ootasid erinevad tegevuskeskused, kus isad koos lastega said ennast erinevatel viisidel proovile panna ja koos aega veeta.

Esimeses tegevuskeskuses ootas peresid koti sees olevate asjade arvamise mäng. Lapsed koos isadega said katsuda koti sisu ja püüda ära arvata, milliseid esemeid kotis peidus on. See tõi esile nende kujutlusvõime ja mõistatamisoskused ning pakkus palju rõõmu.
Kummikuvise pakkus isadele ja lastele palju naeru ja emotsioone, kuna tavaliselt pole pigem lubatud jalanõusid visata. Isad koos lastega said näidata oma osavust ja täpsust. Elavaid emotsioone jagus rohkelt, kui lapsed innustasid oma isasid võistlema.
Robootikanurgas kuulasid lapsed koos isadega TTS Big- Point salvestavatele nuppudele salvestatud ülesandeid. Mõned ülesanded olid armsad ja lihtsad, näiteks tuli issit kallistada, kuid mõned ülesanded nõudsid suuremat pingutust, issid pidid lapse sülle võtma ja temaga koos kükke tegema või last õhku viskama. Nalja pakkusid känguru hüpped ja päkapiku hääle tegemine. Lisaks said lapsed näidata enda osavust maastikuroboti garaaži juhtimisel ning lapsed õpetasid ka oma isasid robotit kasutama.
Takistusrajal said pered ennast proovile panna takistusi ületades, mille tegi keerulisemaks pimedus ja märg rada. Lisaks said kõik täpsust harjutada rõngaid toki otsa visates.
Avatud oli ka laste enda poolt valmistatud toitudega näksilaud, kus pered said energia saamiseks haarata väikese ampsu ning edasi tegutseda.

Õhtu kulminatsiooniks oli laste etteaste kontserdilaval, mis vihmase ja lörtsise ilma tõttu oli seekord lasteaia katusealuse all. Lapsed olid pikalt harjutanud laule ja luuletusi, et teha oma isadele südamlik üllatus. Publikus rõõmustasid pisarad silmis vanemad, kes olid liigutatud laste armastuse ja vaeva nägemise üle. Kontserdi lõpus avanes kõigil võimalus koos oma lapsega üks armas tants tantsida muusikaõpetaja Filippi eestvedamisel.

Suur aitäh isadele ja peredele, kes täna õhtupoolikul hoolimata vesisele ilmale meiega koos isadepäeva tähistasid ja lastega mõnusalt lustisid!