Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kullatera Euroopa Noored projekti vabatahtlikud Cédric ja Léa

Kullatera Euroopa Noored projekti vabatahtlikud Cédric ja Léa

Täna tutvustasid Kullatera lasteaia Euroopa Noored vabatahtlikud Cédric ja Léa Kullatera õpetajatele enda koduriiki ning jagasid esimeste kuude emotsioone.

Meie armsad vabatahtlikud Cédric ja Léa tutvustasid oma kodumaaid ning enda ootuseid vabatahtliku teenistuse aastale. Mõlemad olid ette valmistanud esitluse ja oh seda väga-väga positiivset üllatust, kui nii Cédric kui Léa alustasid ettekannet eesti keeles. Pärast esitlusi toimus mõnus aruteluring, kus õpetajatel oli võimalus küsida küsimusi ja vabatahtlikud said jagada esimesi muljeid Eestis oldud aja kohta.
Mõlemad on väga rahul ja selle lühikese aja jooksul on juba toredaid ideid toonud meie lasteaeda ning meie ootame põnevusega järgmiste mõtete elluviimist!

Cédric on pärit Luksemburgist. Luksemburg on väike, kuid rikas riik Kesk-Euroopas, piirnedes Prantsusmaa, Saksamaa ja Belgia ning selle pealinn on Luxembourg. Riik on tuntud oma kõrge elatustaseme ja rahandussektori poolest, seal asub palju rahvusvahelisi ettevõtteid ja institutsioone.

Léa on pärit Prantsusmaalt. Prantsusmaa on suur Lääne-Euroopa riik, mille pealinn on Pariis. Riik on tuntud oma rikkaliku ajaloo, kultuuri ja kunsti. Prantsuse köök, moe- ja kunstiskeen ning arhitektuur on maailmas laialt tuntud.

Luksemburgi rahvaarv on 660 809 ja selle pindala on umbes 2 586 ruutkilomeetrit.
Prantsusmaal elab umbes 63 miljonit inimest ning pindala on ligikaudu 551 695 ruutkilomeetrit.
Eesti rahvaarv on umbes 1,3 miljonit ja pindala on ligikaudu 45 339 ruutkilomeetrit.


Kullatera Lasteaed on kvaliteedimärgist omav vabatahtlikke vastuvõttev organisatsioon, kelle koostööpartner koordineeriva organisatsioonina on MTÜ EstYES.

Projekti toetab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Erasmus+ programmist.