Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

sayhello_napis.jpg

Rahvusvaheline projekt "Say Hello to the World"

Kullatriinude rühm osaleb 2023/2024 õppeaastal rahvusvahelises projektis „Say Hello to the World“. Projekti eesmärk on motiveerida lapsi läbi erinevate huvitavate tegevuste ja avardada nende maailmapilti. Rahvusvaheline integratsioon võimaldab lastel õppida tundma erinevaid kultuure, keeli ja traditsioone, mis aitab arendada empaatiat, sallivust ja mitmekesisuse mõistmist.
eTwinning-Logo_.png

Rahvusvaheline eTwinning projekt "The Art of my Story"

Kullapaide rühm osaleb õpetaja Meriti eestvedamisel oktoobris alanud ja pool aastat kestvas rahvusvahelises eTwinning projektis „The Art of My story“. ETwinning on lasteaia-, üldharidus- ja kutsekoolide õpetajatele mõeldud virtuaalne platvorm ning koostöövõrgustik. See võimaldab õppida nii Eesti kui välismaa kolleegidelt, jagada häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides.
Kullatera lasteaed.jpg

Palju õnne, Kullatera lasteaed!

Tähistasime sellel nädalal meie armsa lasteaia 73.sünnipäeva. Tallinna Kullatera lasteaia sünnipäevanädala „Hakkame sättima“ raames toimusid iga päev põnevad ja toredad tegevused rühmades.
Prügihunt (2).JPG

Prügihunt õpetas Kullatera lapsi jäätmeid sorteerima

Täna käis Kullatera lasteaia lastel külas Prügihunt õppeprogrammiga "Jäätmetekke vältimine ja vähendamine, kordus- ja taaskasutamine ning jäätmete liigiti kogumise harjumuse kujundamine". Õppeprogrammi eesmärk on tõsta laste keskkonnateadlikkust õpetades neile eakohaselt jäätmetekke vältimist, jäätmete liigiti kogumist ja ringmajanduse põhitõdesid.