Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kogukondlik mihklilaat kogus raha MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi toetuseks

Juba eelmisel aastal sai lastevanemate poolt õhku visatud mõte, et miks me lasteaias mihklilaata ei korralda, kus pakkuda hoidiseid, sügisande ja ka kasutatud riideid.

Sel aastal saigi mõte teoks. Seda eelkõige tänu meie aktiivsele hoolekogu esinaisele Gerda Kiislale!
Laat toimus mihklipäeval, 29.septembri õhtupoolikul lasteaia õuealal. Ilmataat meid seekord väga ei soosinud ning lasteriiete kirbukas pidi siseruumidesse kolima.
Sellegipoolest jagus hoidiste ja muu põnevaga kauplejaid õuealal piisavalt, et huvilised saaksid üht-teist endale talveks soetada. Mõningad aiasaadused olid ka külastajatele kohe maitsmiseks-söömiseks niisama toodud.
Laste poolt oli kõikidele laadastele tehtud ka maitsvad küpsised ning nende kõrvale said teed ning sooja jooki.
Külalisi jagus nii lasteaiast kui ka väljaspoolt, nii vilistlasi oma perekonnaga kui ka naabreid.
Ürituse õnnestumiseks toetas meid Lille asumi selts, kes ürituseks lahkelt meile on välitelki kasutada andis. Nii kauplejad kui külalised said vihma eest varju pugeda.
Üritusel oli ka heategevuslik eesmärk. Kogutud rahaga soovisime toetada MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi, mis pakub abi lähedase pereliikme kaotuse puhul.  Kokku sai kogutud 80 eurot.
Lapsevanem Merje Raidalu kogus koduste vahvlitega eraldi raha Maarja Tederi toetuseks, kes võitleb raske haigusega Regionaalhaigla pulmonoloogia osakonnas. Ka selles osas sai 100% eesmärk täiedud!

Täname kõiki, kes meeleoluka ürituse õnnestumisse panustasid!
 õppejuht Karin Pero