Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kullerkupulaste spordipäev 12.10.2022

Sügisene spordipäev tõi ühel ilusal sügishommikul kokku kõikide rühmade lapsed, et koos aktiivselt õuealal sporti teha. Isegi kõige pisemad, meie kahe aastased, olid valmis selleks sportlikuks väljakutseks.

Pärast soojendusvõimlemist ja rühmade soojendusjooksu ümber maja panid lapsed end proovile erinevate spordialadel. Individuaalalades prooviti palliviskeid ja täpsusviskeid – väikesed liivakottidega rõngasse viskamises ja suuremad rõngaste viskamises koonusele. Prooviti jooksu – väikesed „tõkkejooks/kõnd“, suuremad teatejooks ning hüppeid hüpperuudul – väiksemad värvide järgi, suuremad juba numbrite järgi.
Koolieelikute rühm aga pingutas oma parimate tulemuste nimel ning said ka oma ajad ja tulemused kirja: pallivise, kaugushüpe, ümber maja jooks. Iga osaleja andis endast parima ja sai autasustatud diplomi ja kommirosetiga.
Meeskondliku alana toimus rühmade sisene köievedu. Nüüd said kõik ühtse meeskonnana pingutada ning kõik rühmad suutsid lõpetada viigiseisus.
Spordipäeva lõpetasid pallitrikid ning jalgpall õpetajate jalgpallinaiskonna ja Muumi rühma laste vahel! Kuigi lapsed olid ülekaalus, võitlesid õpetajad vapralt ning mäng lõppes 2:2 viigiga!
Täname FC Flora jalgpallitreenerit Marko Kõiv`u pallitrikkide ja kohtunikuks olemise eest!
Suur tänu ka meie tublidele õpetaja abidele, kes punktides lapsi juhendasid!
liikumisõpetaja Kersti Saks