Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lastemuuseum Miiamilla

Lastemuuseum Miiamilla

1937 Kadrioru Lastepargi peahooneks ehitatud värvikas muuseumis on lastele ja peredele loodud mänguline keskkond, kus kogeda ja õppida.  Lapsed saavad ekspositsioonis olevate esemetega mängida ja pea kõike katsuda.
 

Lastemuuseum Miiamillla asub 1937 a valminud Kadrioru Lastepargi peahoones

Kadrioru Lastemuuseumi majas saab korraldada suurepäraseid lasteüritusi ja laste sünnipäeviKoolide ja lasteaedade jaoks pakub muuseum hea võimaluse täiendada teadmisi mitteformaalse õppimise kaudu.
 

Tallinna Linnamuuseumi kooseisu kuuluv muuseum asub Kadriorus Koidula tänav 21c majas, mis ehitati aastatel 1936–1937 Alar Kotli ja Villem Seidra projekti järgi Kadrioru Lastepargi peahooneks.
Hoone võeti 2003. aastal muinsuskaitse alla ning renoveeriti aastatel 2007–2009 muuseumi tarbeks.
 

UUS PÜSINÄITUS “Laste maailmaruumid”

Miiamilla on lapse esimene muuseum, kus ta saab oma päris esimese kogemuse muuseumikeskkonnast.

Uue põhiekspositsiooni tegevused on välja töötatud nii, et kogu perel oleks võimalik muuseumit koos avastada, uurida, kogemusi saada ja mängida. Sotsiaalseid oskusi toetavas ekspositsioonis ja muuseumi teemaruumides suunatakse “hands on” ja “minds on” kogemuse ja aktiivõppe metoodika abil kogema, kuidas tulla toime oma põhitunnetega, mõista teiste tundeid, tajuda ümbrust, elukohti ja väliskeskkonda, käivitada vaba mäng ja loovus. Näitus on avatud alates 13. jaanuarist 2024.

Lastemuuseumi koduleht: https://linnamuuseum.ee/kadrioru-miiamilla 

Viimati muudetud 24.04.2024