Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

15. augustini saab taotleda aasta viimaseid kultuurivaldkonna toetusi

Veel 15. augustini saavad Tallinnas tegutsevad kultuurikorraldajad esitada taotlusi sügis-talvel toimuvate muusika- ja kultuuriprojektide toetamiseks, mis on suunatud Tallinna kultuurikalendri rikastamiseks, kultuuri kättesaadavuse tõstmiseks ja kultuurisündmuste järjepidevuse tagamiseks.

Tallinn on 2021. aastast UNESCO muusikalinn, mistõttu on muusikasündmuste toetamiseks tänavu eraldi toetusmeede ning muude kultuurivaldkondade projektide toetamiseks teine.

„Pealinna kultuurikalender on sel suvel olnud erakordselt sündmusterohke ning pea kõikjale on jagunud ka publikut. Selleks, et kultuurikorraldajate hoog ei raugeks ka eeloleval sügis-talvisel perioodil, on mõeldud ka tänavune viimane Tallinna linna kultuurisündmuste taotlusvoor, sõnas abilinnapea Kaarel Oja.

Mittetulundustegevuse toetuse andmise korra ja toetuse määramise lisatingimustega saab tutvuda Tallinna kodulehel. Taotlus ning hiljem ka tegevus- ja kuluaruanne esitatakse iseteeninduskeskkonna kaudu. Iseteeninduskeskkonna kasutajatoe telefon on 640 4195.

Lisainfo:
Marina Fanfora
Tel.
 645 7323
Marina.Fanfora@tallinnlv.ee