Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Märts on teatrikuu

Käesoleva aasta 29. märtsist 1. aprillini on Tallinna Kuristiku Lasteaias iga-aastane teatrifestival. Sel korral on see pühendatud K. I. Tšukovski 140 sünniaastale, mille raames esitavad kõik lasteaiarühmad etendusi tema muinasjuttude ainetel

29. märtsil 2022 etendas Vikerkaare rühm muinasjutu „Segadus“ külla tulnud eesti lastele Tallinna Päikesejänku Lasteaiast.Pärast seda mängiti koos liikumismänge ja lauldi laule eesti keeles. Külalistel oli võimalus ise valmistada apelsinidest ja porganditest värsket pressitud mahla, mille nad said pudeliga kingiks kaasa võtta. Õues terviserajal sobitasid lapsed omavahel lähemalt tutvust. Erinev kõnekeel ei olnud takistuseks sõpruse kujunemisele. Sel aastal osalevad teatrifestivalil ka meie projektipartnerid Tallinna Liikuri ja Kirsikese lasteaedadest. Lisaks on näidendi muinasjutu „Kärbes Zokotuha“ ainetel ära õppinud ka Naeratuse rühm.

Tänu sõprusele erinevate lasteaedade vahel  areneb lastel oskus tutvust luua, kujuneb arusaam, kuidas vestlust alustada ja lõpetada, kuidas tänada ja võtta ise vastu tänu jms.

foto