Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Juhtkond

 

   Nimi  Tel  Vastuvõtuaeg  e-mail
Direktori kt Olga Raag

 6356771

mob 53433959

eelneval kokkuleppel direktor@lpk.tln.edu.ee

Õppealajuhataja

1.-4. kl

Marina Koprova

6356041

eelneval kokkuleppel koprova.marina@lpk.tln.edu.ee

 Õppealajuhataja

5.-9. kl

 Anu Freimann
 

6356041

eelneval kokkuleppel  oppealajuhataja@lpk.tln.edu.ee
 HEV koordinaator  Irina Leonova

6356711

eelneval kokkuleppel  Leonova.Irina@lpk.tln.edu.ee
 Olga Muzõka mob:53846883 eelneval kokkuleppel Muzoka.Olga@lpk.tln.edu.ee

 Majandusjuhataja

Direktori kohusetäitja

 Olga Raag
  

   6356771
mob: 53433959

eelneval kokkuleppel

 Raag.Olga@lpk.tln.edu.ee

majandusjuhataja@lpk.tln.edu.ee

 Huvijuht  Anna Tsurenkova 
 
6356744 eelneval kokkuleppel  huvijuht@lpk.tln.edu.ee
 Tatjana Prokofjeva 
 
 Infojuht  Maksim Urm
  
  eelneval kokkuleppel  infojuht@lpk.tln.edu.ee 

Haridustehnoloog Nadezda Maksimenko 6356041 eelneval kokkuleppel maksimenko.nadezda@lpk.tln.edu.ee
IT tugiisik Vadim Dmitrijev eelneval kokkuleppel dmitrijev.vadim@lpk.tln.edu.ee

IT tugiisik, eKooli administraator

Allan Adamson eelneval kokkuleppel adamson.allan@lpk.tln.edu.ee

Viimati muudetud 10.05.2022