Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Juhtkond

   Nimi  Tel  Vastuvõtuaeg  e-mail
Direktor Milena Pogodajeva

6356775

53494438

eelneval kokkuleppel direktor@lpk.tln.edu.ee

Õppejuht

Marina Koprova

6356041

eelneval kokkuleppel koprova.marina@lpk.tln.edu.ee

Õppejuht

Anu Freimann
 

6356041
 

eelneval kokkuleppel oppealajuhataja@lpk.tln.edu.ee
HEV koordinaator Olga Boris
 

6356711
 

eelneval kokkuleppel boris.olga@lpk.tln.edu.ee
HEV koordinaator Aleksandra Melnikova 6356711
56315116
eelneval kokkuleppel melnikova.aleksandra@lpk.tln.edu.ee
Arendusjuht Tim Merilaine 6356711 eelneval kokkuleppel merilaine.tim@lpk.tln.edu.ee
 

Majandusjuhataja

Olga Raag
  

6356771
53433959

eelneval kokkuleppel

raag.olga@lpk.tln.edu.ee
majandusjuhataja@lpk.tln.edu.ee

Huvijuht Anna Tsurenkova 
 
6356744 eelneval kokkuleppel huvijuht@lpk.tln.edu.ee
Huvijuht Tatjana Prokofjeva 
 
6356744 eelneval kokkuleppel huvijuht@lpk.tln.edu.ee
Infojuht Maksim Urm
  
  eelneval kokkuleppel infojuht@lpk.tln.edu.ee 
 
Haridustehnoloog Nadezda Maksimenko 6356041 eelneval kokkuleppel maksimenko.nadezda@lpk.tln.edu.ee
Eelkutseõppe koordinaator Tatjana Guž   eelneval kokkuleppel guzh.tatjana@lpk.tln.edu.ee

Viimati muudetud 31.01.2023