Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajate konsultatsioonid

 Õpetaja  Aine(d) Aeg Ruum
A. Freimann Eesti keel R 15:10 5023
N. Maksimenko Eesti keel K 13:30 5021
J. Kosik Eesti keel K 10:40 5027
E. Aulik Eesti keel T 14:25 5013
N. Zhuromskaya Inglise keel N 10:40 (või kokkuleppel) 3062
D. Alijeva Inglise keel E 10:40 (või kokkuleppel)  
I. Petrosjan Inglise keel E 14:25 ( voi kokkuleppel) 3029
J. Bobkova Füüsika ja matemaatika K 15:15 5017
J. Slepova Vene keel ja kirjandus E. 15:15 (või kokkuleppel) 5014
A. Tsurenkova Vene keel ja kirjandus T 15:15 (või kokkuleppel) 4016/ 2049
T. Prokofjeva Vene keel ja kirjandus T 15:15 (või kokkuleppel) 5013
I. Davõdova Matemaatika T 14:25 (või kokkuleppel) 5016
S. Sedova Matemaatika K 14:25 2014
S. Israfilova Matemaatika E 15:15 (või kokkuleppel) 5015
L. Sinjagina Bioloogia N 15:15 (või kokkuleppel) 3046
A. Smolyar Bioloogia, geograafia K 15:15 (või kokkuleppel)  
T. Guž Inglise keel E 10:40 (või kokkuleppel) 5018
O. Kuprina Ajalugu, vene keel T 13:30 (või kokkuleppel) 3024
 T. Kutser Vene keel ja kirjandus T 13:30 (või kokkuleppel) 3065
I. Naulainen Tehnoloogia, tööõpetus ja kunst T 15:10 (või kokkuleppel) 1017
S. Leonova Vene keel, kirjandus, matemaatika, loodusõpetus, ajalugu ( 5.g ) R 14:25 4025
S. Leonova Vene keel, kirjandus, matemaatika, ajalugu ( 5.h) N 14:25 4024
T. Kazakova Eesti keel 9g, 9d  T 14:25 5025
S. Rogozina Matemaatika K 14:25 (või kokkuleppel) 3065
V. Pulver-Hudilainen Eesti keel, vene keel, kirjandus, inimeseõpetus R 13:30 4027
Y. Plekhanova  Vene keel ja kirjandus E 14:25(või kokkuleppel)  
J. Yarmolenka Matemaatika K 14:25 (või kokkuleppel) 5024
S. Djomina Inimeseõpetus R 11:40 5012
T. Zhukova Matemaatika K 14:25 (või kokkuleppel) 5018
A. Obozenko Inglise keel  R 15:15 (või kokkuleppel) 5023
I. Balanina Keemia T 14:25 3045
I. Ivaškevitš Matemaatika E 14:15 (või kokkuleppel)  
R. Pokusai Tehnoloogia T 11:40 või kokkuleppel 1015
T. Suprun Kehaline kasvatus K 14:20 (või kokkuleppel) Staadion/Spordisaal
M. Koprova eesti keel (5.a, 5.d, 5.k,5.l), matemaatika (5.d), inimeseõpetus (5.d, 5.k), ajalugun (5.d, 5.k) T 14:25  (või kokkuleppel) 4028
S. Afanasjeva Kunst K 12:35 3043
E. Pindus Vene keel ja kirjandus K 13:30 3057
V. Fridman Keemia T 15:15  
S. Obozenko Inimeseõpetus 6b E 14:25 4026
N. Kazakovskaia Ajalugu, ühiskonnaõpetus E 11:40 5018
E. Solodkova Ajalugu T 10:40 (või kokkuleppel) 3062
J. Novožilova Matemaatika (6e) T 14:25 4027
J. Novožilova Matemaatika (6h)  K 14:25  3062
J. Novožilova Matemaatika ( 8g) N 11:40  4047
J. Novožilova Matemaatika (8d) ( kokkuleppel)  
N. Ivanova Vene keel, kirjandus K 14:25 4018
D. Halitova Muusikaõpetus T 13:30 (või kokkuleppel) 3015
N. Liivamäe Eesti keel E 15:10 (või kokkuleppel) 5012
V. Grill Kehaline kasvatus K 14:20 (või kokkuleppel) Staadion/Spordisaal
I. Vinograi Muusika N 11: 40 4022

Viimati muudetud 19.10.2022