Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õpilaspilet

Õpilaspilet

Lasnamäe Põhikooli E-õpilaspileti väljaandmise ja kasutamise kord

 1. E-õpilaspilet on dokument, mis tõendab, et õpilane õpib Lasnamäe Põhikoolis.
 2. E-õpilaspilet on isikustatud ja seda saab kasutada Tallinna ja Harjumaa ühistranspordis sõiduõiguse valideerimiseks ning kooli raamatukogus lugeja tuvastamiseks.

E-õpilaspileti väljastamine ja registreerimine

 1. E-õpilaspileti esmaseks väljastamiseks peab õpilane või lapsevanem saatma e-kirja aadressile [email protected] alljärgnevate andmetega: lapse ees- ja perekonnanimi, klassi number tähisena (nt 1A), isikukood. Kirja manusesse lisada digitaalne dokumendifoto jpg-failina. (Fotol peab olema hele, ühevärviline taust. Isik pildil peab olema näoga otse, ilma peakatteta. Foto külgede suhe 3:4, lühem külg vähemalt 600 pikslit.)
 2. E-õpilaspilet väljastatakse õpilasele pärast õpilase arvamist Lasnamäe Põhikooli õpilaste nimekirja direktori käskkirja alusel. E-õpilaspileti kehtivusaeg on trükitud piletile.
 3. E-õpilaspiletite väljastamise üle peetakse arvestust õpilaspiletite registris.
 4. Esmase õpilaspileti väljastab kool õpilasele tasuta.

E-õpilaspileti korduv väljaandmine

 1. E-õpilaspileti kadumisel, rikkumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem esimesel võimalusel kooli sekretäri ja kaart suletakse.
 2. E-õpilaspileti duplikaadi tellimiseks tuleb saata meil klassijuhatajale, lapse eesnime, perenime, klassi numbri ning  isikukoodiga ja võimalusel lisada ka digipilt .jpg vormingus.
 3. Duplikaadi jõudmisel kooli teavitab sekretär klassijuhatajat.

Õpilaspileti tagastamine

 1. E-õpilaspilet kuulub Lasnamäe Põhikoolile, kus see väljastatakse konkreetsele isikule, kelle andmed on trükitud kaardile. Kaardi edastamine kolmandatele isikutele on keelatud. Kaardi leidmise korral tuleb see tagastada Lasnamäe Põhikoolile.
 2. Õpilase väljaarvamisel kooli õpilaste nimekirjast on õpilane või lapsevanem kohustatud tagastama e-õpilaspileti koolile.
 3. 9. klassi lõpetanute e-õpilaspiletid kehtivad piletile märgitud kehtivusaja lõpuni ning neid koolile tagastama ei pea.

Viimati muudetud 17.10.2023