Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tugiteenused

HEV koordinaator

Irina Leonova

6 356 711
Leonova.Irina@lpk.tln.edu.ee 

Olga Muzõka

tel. 53 84 6883
Muzoka.Olga@lpk.tln.edu.ee

Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks. 

Psühholoogid

Olga Dulberg

tel.53834406

Dulberg.Olga@lpk.tln.edu.ee

Natalija Kovaljova

tel. 58503673

Kovaljova.Natalija@lpk.tln.edu.ee

Viktoria Kovaltšuk

E-mail: Kovatsuk.Viktoria@lpk.tln.edu.ee

tel. 56 819 356

 Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

Logopeedid

  

Ljudmilla Muzõka

tel. 56217538 

e-mail Muzoka.Ljudmilla@lpk.tln.edu.ee 

Olga Muzõka

tel. 53829258 
e-mail: Muzoka.Olga@lpk.tln.edu.ee 

 Svetlana Obozenko

tel. 58182454 

e-maiObozenko.Svetlana@lpk.tln.edu.ee

Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

 

Sotsiaalpedagoog

Jelena Plutahina

tel. 6356773

sotsiaaltootaja@lpk.tln.edu.ee

Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

Kooliõde

Tallinna Koolitervishoid  https://kooliode.ee/

Ljubov Paškovitš 

tel. 56 20 0156
lasnamaepk@kth.ee

Irina Serenok

tel. 55574676
irina.serenok@kth.ee
Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

Eripedagoog

Valeria Tolpegina

e-mail: Tolpegina. Valeria[at]lpk.tln.edu.ee

Larisa Nikonova

e-mailNikonova.larisa@lpk.tln.edu.ee

Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

E-kool

Allan Adamson

Adamson.Allan@lpk.tln.edu.ee 
Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

 

Raamatukogu

Svetlana Savoshko

Savoshko.Svetlana@lpk.tln.edu.ee 
Lugupeetud lapsevanemad! Palume eelnevalt kokkuleppida konsultatsiooni saamiseks.

Viimati muudetud 08.03.2022