Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ülelinnalise konkursi "Taibud" autasustamine

Algkooli õpetajad Jelena Beresneva ja Marina Koprova tahtsid mitu aastat tagasi teha midagi uut ja ebatavalist hariduslike erivajadustega lastele. Siis otsustasid nad korraldada võistluse, mis annaks algklasside õpilastele võimaluse näidata oma oskusi ja teadmisi matemaatikas, eesti ja vene keeles ning ümbritseva maailma kohta. Võistluse nimetus sündis iseenesest - "Taibu" ning korraldajateks osutusid Jelena ja Marina.

Konkurss toimub meie koolis juba teist aastat. Eelmisel aastal osales konkursil viis Tallinna kooli. Sel aastal on see arv suurenenud. See rõõmustab meid! "Taibu" on muutumas populaarseks! Suur töö on tehtud. Kahe kuu jooksul käisid meie juures erinevate koolide õpilased, et sooritada konkursi ülesandeid erinevates ainetes.

Ja nii saabus kauaoodatud päev - osalejate ja "Taibu" võistluse võitjate autasustamine. Kooli auditoorium ja fuajee nägid väga kaunid välja. Võitjate karikad särasid ja ootasid oma väikeseid kangelasi. Fotod räägivad sellest rõõmust ja elevusest, mis saalis valitses. Kuid põnevust ja ootusärevust hajutasid kontserdinumbrid laulude ja tantsudega, samuti lõbusad klounid ja animaatorid.

Kooli direktor Milena Pogodaeva tänas kõiki osalejaid. Aukülaline, Lasnamäe vallavanem Juliana Jurtšenko soovis korraldajatele ja kõigile õpilastele edu edaspidiseks ning uusi ideid ja ettevõtmisi.

Võistluse lõpus ootas kõiki külalisi pidulik laud!

Korraldajad on väga tänulikud kõigile õpilastele, kes osalesid võistlusel , ja õpetajatele, kes lapsi ette valmistasid! Ootame järgmisel õppeaastal uusi "Taibusid"

Tere tulemast!