Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Galerii: Pae pargi VII rahvajooksust võttis osa 800 inimest

Neljapäeval, 25. mail toimus Pae pargis Pae pargi VII rahvajooks. Sellel aastal võtsid üritusest osa ka ratastooli kasutajad.

„Liikumisaastal ja ka Lasnamäe juubeliaastal on Pae pargi rahvajooksul kindlasti meie tegevuste kavas eriline koht. Hea meel on selle üle, et meil õnnestus pakkuda võimalust liikumiseks ka erivajadustega inimestele ja see algatus õnnestus. Loodan, et sellest saab traditsiooniline osa. Suur tänu meie vabatahtlikele ja sponsorile, kes on andnud suure panuse sellesse, et üritus õnnestuks,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Pae pargi VII rahvajooks toimus neljapäeval, 25. mail Pae pargis. Traditsiooniline rahvajooks sisaldas mitut osa: lastele, täiskasvanutele ning ratastoolikasutajatele. Kuni 7- aastastele lastele oli mõeldud 300 meetrine distants. 8- aastastele ning vanematele osalejatele oli mõeldud põhidistants, mille pikkuseks oli 5.1 km. Kokku läbiti kolm 1.7 km pikkust ringi. Kolme kõige kiiremat distantsi lõpetajat erinevates vanuserühmades autasustati karikatega. Ratastooli kasutajatele oli mõeldud eraldi kaardistatud ning turvaline 300 m pikkune rada. MTÜ NAGU SINA vabatahtlikud olid üritusel ning spetsiaalsel rajal, et vajadusel abistada ratastoolis inimesi.

Kõik distantsi lõpetanud osalejad said autasustatud medalitega.

Rada oli kõigile vanuserühmadele jõukohane ning seda oli võimalik läbida ka kõndides.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus tänab MTÜ-d Orienteerumisklubi Nõmme ning A. Le Coq AS-i, kelle abil sai üritus ellu viidud.  

Pressiteatele on lisatud link piltidega eilsest üritusest, fotode autoriks on Anastassia Petrova. Galeriid on võimalik näha lingil: bit.ly/43j0Pbk