Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Juba sellel reedel toimub Pae pargis heategevusjooks „Rat Race“

Juba sellel reedel toimub Pae pargis heategevusjooks „Rat Race“

Reedel, 2. juunil algusega kell 12.00 toimub esmakordselt Pae pargis heategevusjooks „Rat Race“.

„Mul on äärmiselt hea meel, et aina rohkem toredaid ettevõtmisi toimub Lasnamäel ja aina rohkem erinevaid tegijaid ja organisatsioone avastab enda jaoks meie linnaosa,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. 

“Rat Race” toimub esmakordselt sellel aastal Lasnamäel asuvas Pae pargis, 2. juunil algusega kell 12.00. Raja pikkus on 1.7-2 km ning oleneb ülesannete täitmisest. Rada on võimalik läbida nii joostes kui ka rahulikus tempos kõndides.

“Rat Race” on aastaid toimunud heategevusjooks, mille eesmärk on tuua inimesed kontorist tänavale ja kutsuda neid värskes õhus liikuma. “Rat Race” annab võimaluse koos oma töökaaslastega lõbusalt aega veeta, tehes samaaegselt üheskoos ühe suure heateo. Võistlust korraldavad JCI Ettevõtlike Noorte Koda ja vabatahtlikud noored, kes panustavad Eesti ühiskonda ning selle arengusse üksnes heategevuse ja praktiliste kogemustega.

Tulevase heategevusjooksuga kogutakse raha MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogrammi (lastekriis.ee) toetuseks. MTÜ korraldab lastele ja noortele leinatoetuslaagreid, kus oma lähedase kaotanud lapsed saavad vajalikku nõustamist ning osaleda ka erinevates toredates ettevõtmistes.

Heategevusüritusel osalemiseks tuleb panna kokku üks või mitu võistkonda ja registreeruda lingil: https://fienta.com/et/ratrace23.

Ürituse kogunemiskoht on Lasnamäe Linnaosa Valitsuse (Pallasti tn 54) hoone taga. Linnaosavalitsus juhib tähelepanu, et Pallasti tn 54 hoone parklad, nii maja ees kui taga, on ürituse päeval suletud. Sõidukeid on võimalik parkida lähimatesse tasuta parklatesse, milleks on Kumu parkla Valgel tänaval ning Pae pargi parkla aadressil Paepargi 19. Kohale on võimalik tulla ka ühistranspordiga. Järgnevad bussiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pae pargi lähedusest: 7, 39, 50, 58, 13, 31, 67, 68. 

Ürituse korraldajad soovitavad riietuda eriliselt, et silma paista ürituste piltidel ning võita erinevaid auhindu. Mida enam meeskondi registreerib üritusele osalejaks, seda soodsam on pilet. Iga järgneva võistkonna registreerimine on eelmisest 10% soodsam. Kõikidelt registreerunud võistkondadelt oodatakse kuni 2- minutilist lõbusat videot või pilti koos kirjeldusega oma võistkonnast. Materjali jagatakse Rat Race’i sotsiaalmeedia platvormidel.

Rohkem lisainfot on võimalik lugeda lingil: www.ratrace.ee