Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasnamäe lasteaiad tähistasid lustlikult vastlapäeva

Lasnamäe lasteaiad tähistasid lustlikult vastlapäeva

Eile, 13. veebruaril tähistasid mitmed Lasnamäe linnaosa lasteaiad üheskoos vastlapäeva. Mängiti toredaid mänge ning tehti erinevaid liikumisharjutusi. Ürituse lõpus joodi koos sooja teed ning söödi vastlakukleid.

„Eilne üritus oli täis lusti ja rõõmu. Mul oli suur au selles ürituses osaleda ja ma väga tänan korraldajaid. Loodan, et ühine vastlapäeva tähistamine Lasnamäe lasteaedades muutub toredaks traditsiooniks ning linnaosavalitsus on alati valmis neid sellise ürituse korraldamisel aitama“, ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

13. veebruaril toimus Tallinna Arbu Lasteaias Lasnamäe linnaosa mitme lasteaia ühine vastlapäeva tähistamine. Lapsed mängisid erinevaid mänge ning tegid erinevaid liikumisharjutusi. Päeva lõpus pakuti kõigile sooja teed ning vastlakukleid.

Üritusest võtsid osa Tallinna Arbu Lasteaed, Tallinna Loitsu Lasteaed, Tallinna Ümera Lasteaed, Tallinna Lindakivi Lasteaed, Tallinna Tuule Lasteaed, Tallinna Paekaare Lasteaed ja Tallinna Lasteaed Laagna Rukilill. Üritust toetas Lasnamäe Linnaosa Valitsus.