Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Linnaosa Valitsus kutsub heategevuslaadale

Laupäeval, 3. juunil algusega kell 11.00 korraldab IZUM huvikool heategevuslaada koolihoovis. Saadud raha annetatakse Aleksei Gorohhovi, kes põeb tserebraalparalüüsi, rehabilitatsiooniks.

„Linnaosavalitsust seob IZUM huvikooliga pikaajaline ja viljakas koostöö. Nii oma igapäevase kui ka projekti tegevusega on IZUM toeks ja abiks paljudele noortele. Heategevuslaat on hea võimalus teha head ja aidata noort, kes seda abi väga vajab, aga ka saada lähemalt tuttavaks IZUM huvikooliga,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Laupäeval, 3. juunil toimub suur heategevuslaat IZUM huvikooli hoovis (Võru 11). Laada abil kogutakse raha Aleksei Gorohhovi, kes põeb laste tserebraalparalüüsi, rehabilitatsiooniks. Laadal on võimalik soetada erinevat käsitööd, mille on meisterdanud IZUM huvikooli töötajad, õpilased ning samuti õpilaste vanemad ja huvikooli partnerid.

Lisaks käsitööle rõõmustab laadal osalejaid rikkalik meelelahutusprogramm. Laste meelt lahutavad animaatorid, võimalik on lasta teha näomaalinguid ning võtta osa erinevatest mängudest. Kooli õpetajad viivad läbi rühmatantse ja meisterklasse, ning IZUM huvikooli õpilased esinevad kontserdiga.

Kõigile huvilistele toimub ekskursioon, kohapeal on infopunktid, mis tutvustavad huvikooli tegevusi, lisaks kell 12.00 toimub infotund IZUM õppekeskuse laagrite kohta. Laadal viiakse läbi auhinnaloos, mille käigus loositakse välja allahindlustega kinkekaarte IZUM õppekeskuse teenustele.

Kõik laadal osalejad saavad annetada toitu, mänguasju ning pesasid MTÜ Happy Family varjupaigale.