Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Linnaosa Valitsus kutsub mänguhommikutele

Lasnamäe linnaosa 30. juubeli puhul toimuvad Lasnamäe linnaosas suvekuude vältel Lasnamäe erinevates piirkondades mänguhommikud. Üritused on tasuta.

„Lasnamäe juubeliprogrammi üheks eesmärgiks oli pakkuda vaba aja veetmise võimalusi nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Mänguhommikud on mõeldud laste jaoks. Kokku toimuvad nad kaheksal korral kaheksas erinevas kohas,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Lasnamäe linnaosa 30. juubeli puhul toimuvad suvekuude vältel erinevates Lasnamäe piirkondades tasuta mänguhommikud lastele. Kõik planeeritud mänguhommikud toimuvad pühapäeviti, algusega kell 11.00 hommikul.

Mänguhommikute läbivaks teemaks on hoovimängud, mida viivad läbi Lasnamäel tegutseva Izum noorteklubi töötajad. Mänguhommikud kestavad orienteeruvalt tund aega ning toimuvad välitingimustes.

Mänguhommikute ajakava (kõik üritused algavad kell 11.00 hommikul):
·         04.06 Pae pargi mänguväljak
·         11.06 Tondiloo pargi keskväljak
·         18.06 P.Pinna roheala (P.Pinna 1)
·         09.07 Katleri/Paasiku mänguväljak
·         30.07 Priisle park
·         06.08 Koorti mänguväljak
·         13.08 Raadiku mänguväljak
·         20.08 Tondiraba park (jäähalli poolt)

Linnaosa juubeliprogramm “Lasnamäe 30” kestab maist septembrini ning hõlmab endasse kokku üle 50 erineva tegevuse ja ürituse. Täpsem info ürituste ja tegevuste kohta hakkab ilmuma linnaosa kodulehel www.tallinn.ee/lasnamäe, sotsiaalmeedias https://www.facebook.com/Lasnamae ja linnaosa paberlehes mõni aeg enne ürituse toimumist.