Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Linnaosa Valitsus otsib suveperioodiks turvateenuse pakkujat

Lasnamäe Linnaosa Valitsus kuulutas välja konkurssi, et leida käesoleva aasta suveks turvateenust osutav ettevõte linnaosa erinevatele objektidele.

„Eelmisel aastal oli meil turvateenus tellitud Pae promenaadile ja Tondiraba parki. Tulenevalt elanike tagasisidest laiendame sel aastal turvateenuse ala ning selle aasta soojemal ajal hakkavad patrullid käima ka Kivila pargis, Lindakivi platsil, Mahtra ja Asunduse rohealadel,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Esialgne teenuse osutamise aeg on E-R kella 16.00-st kuni 22.00-ni, L-P 12.00-st kuni 22.00-ni. Teenuse osutamise eeldatav algus on 01.04.2023 ja eeldatav lõpp: 30.10.2023. Käesoleval aastal on lisandunud mõned asukohad, millele otsib linnaosa valitsus turvateenuse osutajat. Veel üheks muudatuseks on kättesaadavus ehk elanikel on teenuse osutamise ajal võimalik vajadusel ise turvaettevõtet välja kutsuda.

Valveobjektide aadressid:
·       Tondiraba park alates Paasiku tn, Mustakivi tee, Kuukivi tn ja Varraku tänavani;
·       Asunduse park - Asunduse tn 7h;
·       Pae promenaad - Pae tn 68a, Pae tn 80 parklast kuni Paekaare tn;
·       Lindakivi plats - J. Koorti tn 24;
·       Tondiloo park - Muhu tn 8b, Muhu tn 10b, Kivila tn 23, Linnamäe tee 28a;
·       Mahtra rohealad - Mahtra tn 12a (Mahtra 9, 10,16 ja 24 // 26 vaheline ala) ja Mahtra tn 44a.

Turvaettevõtja põhiülesanneteks on tagada valveobjektil ohutus ning kord. Turvatöötaja peab kandma vormiriietust, mis vastab turvaseaduse nõuetele. Samuti on kohustus liikuda linnaosas autoga, mis on selgelt tähistatud teenusepakkuja logoga, või muu tähistusega, mis viitab sellele, et tegu on patrullautoga. Patrullis peab olema vähemalt 2 turvatöötajat.

Lisainfo lingil: https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5607200/general-info, võtta ühendust meiliaadressil: Ilja.Snitko@tallinnlv.ee. Pakkumuse esitamise tähtaeg on 16.03.2023 09:00.