Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse hoolduspartner pakub ööpäevaringselt dispetšeri teenust ka talvel

Lasnamäe Linnaosa Valitsus sõlmis selle aasta aprillis kuueks aastaks lepingu uue koristusteenuse osutajaga, kelleks osutus KESKKONNAHOOLDUS EESTI OÜ. Partner pakub otsesuhtlust Lasnamäel elavate inimestega.

“Talihooldus on oma loomult keerulisem kui kõikidel teistel aastaaegadel ning on eriti oluline, et info liiguks kiiresti meie partnerini. Selleks pakub meie koostööpartner ööpäevaringset tasuta dispetšeri teenust, mis tagab kiiremat info liikumist ja partneri reageerimist,” sõnas Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. 

Ta lisas, et iga saadud kõne kohta teeb dispetšer sissekande online kaardile, kust ka linnaosa valitsuse spetsialistid samuti saavad informatsiooni ilusti kätte, ning saavad efektiivsemalt järelevalvet teostada.

Linnaosa valitsuse üheks eesmärgiks on tõsta talihoolduse kvaliteeti, et Lasnamäe sõidu-, kõnni- ja kvartalisisesed teed oleksid võimalikult ohutud ja ligipääsetavad. Dispetšeri telefoninumber, +372 600 79 78, on ööpäevaringselt aktiivne ning tasuta helistajatele.

Samuti tasub meeles pidada Tallinna Munitsipaalpolitsei korrapidaja telefoninumbrit, abitelefon 14410 või 661 9860 (ööpäevaringselt, kõne hind vastavalt Teie mobiilioperaatori hinnakirjale). Munitsipaalpolitseiga tasub ühendust võtta, kui olete märganud jalakäijatele ohtlikke jääpurikaid majade katustel, või halvasti puhastatud lumistest teedest.