Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Linnaosa Valitsuses toimuvad korteriühistute infopäevad

Lasnamäe Linnaosa Valitsus kutsub linnaosa korteriühistute esindajaid osa võtma infopäevast, kus käsitletakse nii Tallinna linna, kui korteriühistute kohustused puhtuse ja heakorra tagamisel linnamaal ja eramaal talvisel ajal.

„Tasuta korteriühistute infopäevad on mõeldud kõikidele korteriühistu liikmetele. Sel korral käsitleme talvise hoolduse teemat, mis igal aastal siiani tekitab küsimusi. Infopäevadel räägime nii sellest mida ja kuidas teeb linn oma territooriumil, mida peab tegema iga korteriühistu ning mis abi saavad korteriühistud oodata linnaosa valitsuse poolt,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Korteriühistute infopäevad toimuvad 26. oktoobril algusega kell 17 (eesti keeles) ja 27. oktoobril algusega kell 18 (vene keeles) Lasnamäe Linnaosa Valitsuse hoone (Pallasti 54) I korruse suures saalis.

Teemadena käsitletakse nii Tallinna linna, kui korteriühistute kohustused puhtuse ja heakorra tagamisel linnamaal ja eramaal talvisel ajal. Infopäevade lektoriteks on seekord Lasnamäe Linnaosa Valitsuse esindajad ja küsimustele vastavad LOV kõrvaltänavate ja haljastute hooldustööde teostatav koostööpartner.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus ootab korterühistute esimeeste, haldurite ja juhatuste liikmete poolt pakkumisi, milliseid teemasid võiks järgnevatel infopäevadel arutada. Ettepanekuid võib saata meiliaadressile: lasnamae@tallinnlv.ee.