Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasnamäe Noortekeskus korraldab linnaosa 30. juubeli puhul ekskursiooni „LasnaTour“

Lasnamäe Noortekeskus korraldab linnaosa 30. juubeli puhul ekskursiooni „LasnaTour“

Juuni- ja juulikuu vältel toimuvad Lasnamäe linnaosas ekskursioonid „LasnaTour“, mida Lasnamäe Noortekeskuse töötajad koos noortega korraldavad linnaosa 30. juubeli auks. Üritused on tasuta.

“Lasnamäe juubeliprogrammi koostades, soovisime koos kõikide koostööpartneritega pakkuda vaba aja veetmise võimalusi ja tegevusi kõigile vanuserühmadele. Mul on hea meel, et ka noored olid sellesse protsessi kaasatud ja andsid oma märkimisväärse panuse. Lasnamäe noorte poolt korraldatavad ekskursioonid on vaid üks näide sellest, kuid suve jooksul on taolisi üritusi veel tulemas,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

„LasnaTour“ on Lasnamäe Noortekeskuse noorte initsiatiivgrupi poolt korraldatud ekskursioonid. Ekskursioonide raames püütakse mõista, kuidas Lasnamäe linnaosa on viimase 30 aasta jooksul muutunud ja avardada noorte nägemust sellest. Ekskursioonid on eeskätt mõeldud noortele, kuid osa on oodatud võtma kõik huvilised.

Ekskursioone viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles. 


Ekskursioonide ajakava:
07.06 16.00 – 17.30 vene keeles
14.06 16.00 – 17.30 eesti keeles
21.07 16.00 – 17.30 vene keeles
28.07 16.00 – 17.30 eesti keeles

Kogunemiskoht on Kultuurikeskus Lindakivi ees (Jaan Koorti 22). Kuna üritus toimub välitingimustes palume riietuda vastavalt ilmastikule.

Üritusele tagab koha eelregistreerimine, mida saab teha veebi teel lingil: https://forms.gle/ZbyBQLCvr8pjjFHw9.

Linnaosa juubeliprogramm “Lasnamäe 30” kestab maist septembrini ning hõlmab kokku üle 50 erineva tegevuse ja ürituse. Täpsem info ürituste ja tegevuste kohta hakkab ilmuma linnaosa kodulehel www.tallinn.ee/lasnamäe, sotsiaalmeedias https://www.facebook.com/Lasnamae ja linnaosa paberlehes mõni aeg enne ürituse toimumist.