Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe Põhikoolis toimub heategevuslik laat

23. septembril toimub kella 10-12 Lasnamäe Põhikoolis (Ümera 46) heategevuslik laat. Laadalt saadud tulu läheb Tallinna Lastehaigla toetusfondi. Ostma on oodatud kõik huvilised.

pilt.eesti__0.jpg
Tänavu aasta tähistab Lasnamäe Põhikool oma 50. sünnipäeva. Sel puhul käivitas kool alates jaanuarist projekti “50 Heategu”, mille raames toimub ka seekordne heategevuslik laat.

„Idee korraldada heategevuslik laat tuli koolipere poolt. Kooli juubeli tähistamise puhuks pakkus koolipere välja teha 50 heategu. Peatselt toimuv heategevuslik laat on üks nendest. Lapsed tulid kenasti kaasa ideega.  Laadale ostma ootame kõiki, kes tunnevad vajadust teisi aidata ja teha head,“ ütles  Lasnamäe Põhikooli direktor Milena Pogodajeva.

„Mul on hea meel, et koolid tegelevad hariduse andmise kõrval ka sellega, et kasvatavad hoolivaid ja abivalmis kodanikke. Lasnamäe Põhikool on hiljuti terve kooliperega tulnud välja maailmakoristuspäeva talgutele ning nüüd korraldab heategevusliku laada Tallinna Lastehaigla toetusfondi toeks. Ka teised Lasnamäe koolid ei jää sugugi alla tegeledes samuti vabatahtliku tööga,“  ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Lasnamäe Põhikooli õpilased meisterdasid aprillist kuni septembrini koos õpetajatega laada lettidele müügile tuleva kauba. Soetada saab erinevaid suveniire, kasulikke nipsasju, elegantseid ehteid ja muid igapäevaeluks vajalikke esemeid.

Kogu laadalt teenitud tulu läheb Tallinna Lastehaigla toetusfondi. Nii toetatakse lisaks ka Lasnamäe Põhikooli hariduslike erivajadustega lapsi, pöörates neile tähelepanu ja inspireerides neid oma huvi ja osalemisega heategevuslikul laadal.