Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasnamäe tähistab jaanipäeva sel aastal Tondiloo pargis

Lasnamäe tähistab jaanipäeva sel aastal Tondiloo pargis

Neljapäeval, 22. juunil algusega kell 19.00 toimuvad jaanipäeva pidustused Tondiloo pargis. Esinevad mitmed rahva poolt armastatud muusikud.

„Lasnamäe jaanipäev on aastaid toimunud Paeväljal. Nüüdseks toimuvad alal ettevalmistustööd Tallinna Haigla ehitamiseks ning üritusi korraldada seal enam ei saa. Korraldasime linnaosa elanikele küsitluse, et selgitada välja kas vana ürituse formaat neile meeldib või soovivad nad midagi muud. Ülekaalukas enamus otsustas, et Lasnamäe võiks tähistada jaanipäeva pargiüritusena ja seda me teeme,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Ta lisas, et ühtlasi ootab linnaosavalitsus registreerima jaanipäeval kauplejaid, kes soovivad külalistele oma tooteid pakkuda.  

Neljapäeval, 22. juunil kell 19.00 toimuvad Tondiloo pargi keskväljakul suured jaanipäeva pidustused. Peaesinejaks on ansambel Hellad Velled, kes loovad hoogsalt tantsumeeleolu. Lisaks rõõmustavad pidulisi veel Eesti näitleja, lavastaja ja laulja Eduard Toman ning armastatud lauljanna Marju Länik. Üritusel saab keha kinnitada maitsva toidupoolisega ning pisematele osalejatele on eraldi meelelahutusprogramm.  

Oodatud on registreerima jaanipäeva pargiüritusele erinevad toidu ning meelelahutuse pakkujad. Potentsiaalsed pakkujad peavad arvestama, et pakutav kaup ning meelelahutus sobiksid ürituse formaadiga ning et üritus on alkoholivaba. Registreerida on võimalik kuni 5. juunini. Infot registreerimise kohta saab telefoninumbrilt: 645 7750 või meiliaadressilt: [email protected]

Hiljuti viis linnaosavalitsus elanike seas läbi küsitluse, et uurida millises formaadis sooviksid nad jaanipäeva tähistada, valikus oli nii tühermaa kui ka park. Elanikud otsustasid pargi kasuks, seega toimub esmakordselt Lasnamäe linnaosas jaanide tähistamine Tondiloo pargis.

Täpsem info ürituse osas on täienemisel ning saabub lähinädalate jooksul.