Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasnamäe uisuväljakud lõpetavad peagi hooaja

Lasnamäel tegutsevad uisuväljakud Tondiraba pargis ja Härma staadionil lõpetavad käesolevaks hooajaks peagi oma tegevuse. Veel viimaseid päevi on võimalik Lasnamäele uisutama tulla.

„Pean tõdema, et uisutamine on muutunud aina populaarsemaks aktiivse vabaaja veetmise viisiks Lasnamäe linnaosas ning selle üle on mul vaid hea meel. Selle teadmisega arvestame kindlasti järgmist talvehooaega planeerides. Talvine hooaeg meie uisuväljakutel hakkab paraku lõppema ning veel loetud päevadel on võimalik uisutada hubasel Tondiraba pargi uisuväljakul ning Härma uisuovaalil,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. 

Eesti suurima uisuringiga Härma staadion asub Lasnamäe Vene Gümnaasiumi (J. Koorti 23) kõrval. Valgustatud uisustaadion on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 9.00-st kuni 22.00-ni. Pühapäeval, 12. märtsil  on sel hooajal viimane päev, mil  Härma uisuovaal on kõikide teenustega avatud. Alates esmaspäevast, 13. märtsist saavad inimesed, kellel on oma uisud, tasuta uisutada Härma uisuovaalil seni, kuni ilmastik võimaldab. Sellest päevast alates pole võimalik enam uiske rentida ja ei pakuta ka muid kohapealseid teenuseid. Samuti ei kasutata külmakompressorit jää hoidmiseks, tagatud on jää kvaliteet vastavalt ilmastikule.

Tondiraba pargis asuv Lasnamäe Uisupark on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 10.00-st kuni 21.00-ni. Pilet tagab tund aega uisutamist. Uisuplats asub Tondiraba pargi läänepoolses osas ning kohale võib tulla ka isiklike uiskudega (v.a kiiruisutamise- või matkauiskudega). Tondiraba Uisupark on sel hooajal viimast päeva avatud pühapäeval, 19. märtsil.  

Lisainfot Lasnamäel tegutsevate uisuväljakute kohta saab Uisu Pargi ja uisuringi haldava Pirita spordikeskuse kodulehelt.