Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lastekaitsepäeva puhul toimub Lasnamäe rulluisupargis rulluisudisko

Lasnamäe Linnaosa Valitsus tähistab lastekaitsepäeva Tondiraba pargis neljapäeval, 1. juunil mustkunstniku etteastega, peale mida on kõigil võimalik osa võtta Lasnamäe rulluisupargi rulluisudiskost. Üritus on tasuta.

„Lapsed on meie tulevik ja mul on hea meel, et saame koostöös partneritega pakkuda elanikele lastekaitsepäeval Tondiraba pargis erinevaid tegevusi kogu perele. Alustame kell 18.00 mustkunstniku etendusega ning kell 19.00 on soovijad oodatud rulluisuparki, kus toimub tasuta disko,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Neljapäeval, 1. juunil algusega kell 19.00 tähistab Lasnamäe rulluisupark lastekaitsepäeva rulluisudiskoga. Kell 19.00 toimub rulluisupargi piletite loosimine ning peale loosi esinevad rull-iluuisutajate grupp Foxartistic. Peale esinejaid algab disko, kus tantsumeeleolu loob DJ Sven Arusoo. Üritus lõpeb kell 22.00 õhtul.

„Meie tiimil on hea meel avada teine hooaeg rulluisupargis, mis pakub ainulaadset suvist aktiivset vaba aja veetmise võimalust Lasnamäe kogukonnale ja Tondiraba pargi külalistele. Täname Eesti Rulluisuliitu ja Lasnamäe Linnaosa Valitsust sisuka koostöö eest, kes on antud projekti panustanud,“ ütles Lasnamäe rulluisupargi eestvedaja Silver Uustalu.

Lasnamäe rulluisupark (Varraku 18) on avatud samas kohas, kus talvisel ajal tegutsev Lasnamäe Uisupark. Lastekaitsepäeva puhul on lisaks tasuta väljakule, tasuta varustus ajavahemikus 19.00 – 22.00.   

Lisaks lustakale rulluisupargi diskole, toimub enne seda samal päeval, 1. juunil kell 18.00 rulluisupargi kõrval oleval alal mustkunstnik Fred-Erik Johansoni etteaste, mis kestab orienteeruvalt tund aega ning on kõigile tasuta. Kohale tulles tuleb arvestada ilmastiku tingimustega ning riietuda vastavalt.