Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tondiloo pargis toimub suur Sügislaat

Eelmine aasta esimest korda aset võtnud Sügislaat Lasnamäel naaseb peagi ilusasse Tondiloo parki. Laupäeval, 7. oktoobril algusega kell 11 on oodatud kõik kauplejad ja huvilised Tondiloo parki Sügislaadale.

„Sel aastal on Lasnamäel toimunud juba kaks suurt ostlemise üritust, milleks olid kevadlaat ning pirukafestival. Juba teist aastat järjest korraldame Sügislaata Lasnamäe elanikele, et kõik saaksid nautida sügishooaja kaupu,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. Ta lisas, et kõik potentsiaalsed müüjad on oodatud ennast laadale kauplejaks registreerima. Küll aga tasub meeles pidada, et laat on alkoholivaba ning igasuguste alkohoolsete jookide müük on keelatud. 

Sügislaat toimub laupäeval, 7. oktoobril kell 11.00-16.00 Tondiloo pargis. Laadale on oodatud kõik väiketalunikud ja aiasaaduste müüjad, samuti liha- ja kalatoodete ning erinevate maitsvate küpsetiste müüjad. Teretulnud on omatoodang, erinevad rõivad, jalanõud ning aksessuaarid. Kaup võiks vastata hooajale, et laadalised oleksid rõõmsad ja müük edukas. 

Laada korraldajaks on Domino OÜ. Hetkel on registreerunud kauplejaks üle 60-ne erineva müüja, kuid jätkuvalt oodatakse uusi pakkujaid. Kauplejaks saab ennast registreerida helistades telefoninumbrile 529 2635 või kirjutades meiliaadressile laat@domino.ee