Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Turvalisuse tõstmiseks paigaldatakse Lasnamäe erinevates kohtades valvekaamerad

Turvalisuse tõstmiseks paigaldatakse Lasnamäe erinevates kohtades valvekaamerad

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse tellimusel paigaldatakse sel suvel linnaosa neljas erinevas asukohas valvekaamerad. Kaamerad paigaldatakse avaliku korra paremaks tagamiseks kohtadesse, kus kiputakse enim korda rikkuma.

„Uued kaamerad paigaldatakse linnaosa valitsuse tellimusel Asunduse parki ja Tondiloo parki, sest nii elanike kui ka korrakaitsjate tagasisidest näeme, et just nendest kohtades viimasel ajal on olnud probleeme. Tondiloo pargis paigaldatakse kaamera skatepargi juurde. Samuti uuendame kaamerad Tondiraba ja Mustakivi tunnelis, et tagada ka nendes kohtades avalik kord ning vähendada vandaalitsemist,“ sõnas Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. 

Linnaosavanem lisas, et paigaldatud kaameraid on võimalik politseil operatiivsemalt kasutada nii reaalajas kui ka hiljem rikkumiste tuvastamiseks. Kaamerate paigaldamine on üks osa süsteemsest lähenemisest turvaprobleemidele, muu hulgas on plaanis rakendada ka turvapatrulli.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus viis hiljuti läbi ostumenetluse uute valvekaamerate paigaldamiseks nelja asukohta Lasnamäe linnaosas. Vastavalt lepingule paigaldatakse Asunduse parki ja Tondiloo pargi skateparki uued kaamerad ning Mustakivi ja Tondiraba tunnelis uuendatakse olemasolevad. Kaamerate paigaldamise ja uuendamise eesmärgiks on tagada avalik kord ning vähendada vandaalitsemist avalikus ruumis.