Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

2022/2023

8. sept.   Mina Oskan Seda (Piibelehe rühm)    
21.sept.   Õppekäik Aegviidu Külastuskeskusesse. KIK´i projekt (Karikakra rühm)    
22. sept.   Kell 11.30 teater Lepatriinu etendus "Prügikuningriik"    
28. sept.   Õppekäik Aegviidu Külastuskeskusesse. KIK`i projekt (Meelespea rühm)    
         
    2021/2022    
21.sept   Ülase rühm Aegviidu Külastuskeskuses    
22. sept.   Ülase rühm külas Seli lasteaias    
24.september   Meie lasteaia taasavamine.    
         
    Oktoober    
20. okt   Teater Trumm etendus "Kuninga kass" kell 11.30 (õues)    
22.okt.   Sügispidu õues 11.30    
26. 0kt   Ülase rühm õppekäigul Lennusadamas    
    November    
10.nov.   Teater Miku- Manni etendus "Kes ei tööta, see ei söö" aiarühmadele õues    
10. nov.   Mardipäeva tähistamine rühmades    
25. nov.   Kadripäeva tähistamine rühmades    
25.ja 26. nov.   Rühmade pildistamised    
    Advendihommik- Päkapiku rongkäik laternatega õues    
    Detsember    
20. dets.   Sõimerühmade jõulupeod    
21. dets.  

Päev Jõuluvanaga

   
   

Jaanuar

   
   

Rühmasisesed üritused seoses Cowidi levikuga

   
   

Veebruar

   
4.veeb.  

Lasnamäe lasteaedade Olümpiamängude avamine, tule süütamine Ümera lasteaias

   
10.veeb.   

Lindakivi lasteaed tuub olümpiatule meile, ühised teatevõistlused

   
11. veev.  

Viime olümpiatule Arbu lasteaeda

   
14. veeb.  

Sõbrapäeva tähistamised rühmades

   
17.veeb.  

Lasnamäe lasteaedade olümpiamängude lõpetamine Tondiraba pargis

   
21. veeb.  

Ülase rühm õppekäigul Maarjamäe lossis

   
23. veeb.  

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine

   
   

Märts

   
1.märts  

Vastlapäeva tähistamine

   
14. märts  

Luuletuste lugemine Paekaare lasteaias

   
15. märts  

Ülase rühm õppekäigul Lastekirjanduse muuseumis

   
23. märts  

Teater Sõber etendus Karukoopa lood

   
30. märts  

Kivila lasteaias Olümpiamängud

   
   

Aprill

   
1. apr.  

Sikupilli lasteaia muusikaüritus "Loomadest laulud" (toimus meil)

   
14. apr.  

Kevadpühade pidu õues

   
22.apr.  

Laagna Gümnaasiumi 8 kl etendud "Elurikkus ja keskkond"

   
25. apr.   Meelespea rühm õppekäigul Eesti Tuletõrje muuseumis    
    Mai    
2.mai   Spordipäev Lasnamäe Kergejõustikuhallis    
9. mai    Emadepäeva peod (Kullerkupp, Nurmenukk, Kelluke, Karikakar)    
11.mai   Emadepäeva peod (Sinilillo, Piibeleht, Meelespea)    
16. mai   Meelespea rühm õppekäigul Miia Milla muuseumis    
24. mai   Priisle lasteaias tantsupidu    
27. mai   Ülase rühma lõpupidu    
    Juuni    
2. juuni   IV Pisipõnnide mängu- ja tantsupidu    
         
         

 

 

 

 

 

 

 

 

   
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
    2020/2021 õa.    
    Jaanuar    
    Kuu jooksul toimuvad rühmasisesed üritused.    
    Detsember    
1. dets.    Laternamatk Piibelehe rühmas    
3. dets.   Sõber Karu külas Karikakra rühmas    
15. dets.    Päkapiku orienteerumismängud õues (Sinilill)    
         
         
    November    
5.nov.   Kõrvitsapidu Karikara rühmas    
11.nov.   Mardipäeva tähistamine Sinilille ja Meelespea rühmas.    
13. nov.   Kivila lasteaias külas politsei (Sinilill, Meelespea)    
25. nov.   Kadripäeva tähistamine rühmades    
27. nov   Advendihommik Kivila lasteaias    

 

 

  Oktoober    
2.okt.   10.20 teater Lepatriinu etendus "Muinasjutt" Kivila lasteaias    
12.- 15. okt.   Kõrvitsate näitus Kivila lasteaias    
13.okt.   11.00 Sinilille rühm õppekäigul Nõmme Loodusmajas    
         
         
    September    
1.sept  

Tarkuse päev -Kivila lastead -õues
                         Priisle lastead - õues

   
3.sept   Priisle lasteaia sünnipäev- õues (Karikakar, Ülane ja Võilill)    
11.sept   Kivila  lasteaia sünnipäev - õues ( Meelespea ja Sinilill)    
         
         
         
         
   

 

 

 

 

 

   
2019/2020   SEOSES  haiguspandeemiaga ja eriolukorraga riigis - JÄÄVAD KÕIK üritused ära alates 13.märts 2020    
         
    MÄRTS    
3. märts   10.30 Eesti keele kaunis kõla - Lasnamäe luulekonkurss    
5.märts   10.00 Pääsusilma rühm õppekäigul Kullo keskuses Ettevõtluskülas     
6. märts   alates 9.00 pildistab lapsi fotograaf Jaan    
10.märts   9.30 Külas Spordimuuseum    
12.märts   9.15 Sõimerühmade näidendid    
    11.45 Emakeelepäeva tähistamine    
17. märts   9.30 Anne Velli lasteteatri etendus "Maal vanaema juures" ( jääb ära)    
         
         
    VEEBRUAR    
5. veeb.   16.00 Vanavanemate pidu (Sinilill, Kelluke)    
    10.00 Pääsusilma rühm Arbu lasteaias olümpiamängudel    
14. veeb.    10.00 Piibelehe ja Võilille rühma sõbrapäev    
17. veeb.   9.30 Kellukese rühm Miia Milla Manda muuseumis    
18. veeb.    9.30 teater Muff etendus "Metsaseiklus"    
19.veeb.   10.30 Lasteaiasisene luulekonkurss "Eesti keele kaunis kõla"    
20. veeb.   aktus - Eesti Vabariigi aastapäev    
21. veeb.    Mobiilne planetaarium (kuppeltelgis filmi vaatamine) aiarühmadele    
25. veeb.    9.00 Kelluke ja Sinilill õppekäigul kinos Sõprus    
27.veeb.   10.00 Pääsusilma rühm õppekäigul Maarjamäe lossis    
         
         
    JAANUAR    
6.jaan.   Kuuse ärasaatmise pidu    
9.jaan.   9.45 Kellukese rühma etendus aiarühmadele    
    12.00 Sinilille rühma etendus aiarühmadele    
13. jaan.   9.30 Kellukese rühm õppekäigul Rahvusooperis Estonia    
15.jaan.   9.45 Ülase rühma etendus    
    12.00Pääsusilma rühma etendus    
16.jaan.   10.30 Kellukese rühma etendus "Jõuluüllatus" teistele lasteaedadele    
21. jaan.   9.30 teater Nipitiri etendus "Järvepeegli saladus"    
    13.30 Praktikakogemuste jagamine Õpetajalt õpetajale- "Matemaatilise maja tutvustamine"    
27.jaan-7. veeb.   Näitus  leiud meisterdamistoas "Mittemillestki midagi"    
31. jaan.   Muinasjutuvestja Annike Maripuu (aiarühmad)    
         
    DETSEMBER    
2.dets.   9.00 advendihommik    
2.-13.dets.   Näitus Perepäkapikud    
16.dets.   15.30 Kellukese jõulupidu    
    16.45 Sinilille jõulupidu    
18.dets.   9.15 Karikakra jõulupidu    
    10.30 Meelespea jõulupidu    
    15.30 Ülase jõulupidu    
    16.45 Pääsusilma jõulupidu    
19.dets.   Sõimerühmade jõulupeod    
    9.15 Võilill    
    10.00 Piibeleht    
    10.45 Kullerkupp    
         
    NOVEMBER    
4.nov.   11.45 Lasteaia sünnipäeva pidu    
11.nov.   8.30  Hommikvõimlemine isadele õues ja pudrusöömine    
12.nov.   10.00 Pääsusilm ja Sinilill õppekäigul Lennusadamas    
19.nov.   9.30 Teater Miku Manni etendus "Pätuke"    
21.nov.   10.00 Sinilille ja Kellukese rühm kinos Sõprus    
22.nov.   11.40 etendus "Erakordne veepudel" (4-7a lastele)    
    9.00-11.00 pildistab lapsi fotograaf Jaan    
    10.00 Kellukese rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
25. nov.    Jooksevad rühmades Kadrid    
    9.30 Külas Seli lasteaed    
26.nov.   9.30 tutvustab ämblikke Toomas Prantsibel    
         
         
    OKTOOBER    
3.okt.   A- poole pildistamine (Pildikompanii)    
4.okt.   B- poole pildustamine (Pildikompanii)    
okt.   10.30 õppekäik Energiaavastuskeskusesse (Pääsusilm, Sinilill)    
10.okt.   9.30 Leivapidu (Kelluke, Sinilill, Pääsusilm)    
7.-11. okt   Leivanädal    
16. okt.   11.30 Sügispidu    
18.okt   9.30 E. Lillepea teater "Kiusupunn"    
25.okt.   9.30 Jäätmekäitlus etendus Pääsusilma rühmale    
         
         
         
    SEPTEMBER    
2.sept.    Kell 9.45 Tarkusepäeva tähistamine (aiarühmad)    
4.sept.    Kell 16.30 Sinilille rühma lastevanemate koosolek    
    Kell 17.00 Karikakra rühma lastevanemate koosolek    
5.sept.   Kell 16.30 Kullerkupu rühma lastevanemate koosolek    
9.sept.   Kell 16.30 Võilille rühma lastevanemate koosolek    
    Kell 17.00 Meelespea rühma lastevanemate koosolek    
9.-13. sept.    Liiklusnädal    
10.sept.   Kell 16.30 Piibelehe rühma lastevanemate koosolek    
    17.00 Kellukese rühma lastevanemate koosolek    
11.sept.    Sinilille ja Pääsusilma lapsed õppekäigul Laitse rallipargis    
    Kell 16.30 Ülase rühma lastevanemate koosolek    
12.sept.   Kell 16.30 Pääsusilma rühma lastevanemate koosolek    
12.sept.   12.30 Kellukese rühm Lasnamäe lasteaedade teabepäeval Mina Oskan Seda     
13.sept.   9.15 Teater Trumm etendus "Lugu sinisest siilist" (aiarühmad)    
16.-20.sept.   Õuesõppenädal    
17.sept.   Sinilill ja Pääsusilm õppekäigul Keila- Joa parkmetsas    
23.-27.sept.   Ülevabariigiline spordinädal    
23.-27.sept.   Sügisnäitus    
25.sept.   10.00 Sinilille rühm külas Seli lasteaias    
23.-26. sept.    8.15  hommikvõimlemine koos lastevanematega    
         
    2018/2019 õa    
         
    MAI    
2.mai   10.00 Nurmenuku ja Pääsusiilma lapsed õppekäigul Tallinna loomaaias    
6.mai   17.00 Kellukese rühma etendus Kakuke lastevanematele    
7.mai   9.30 Teater Sõber etendus "Hiirte pidu"    
8. mai   9.00 Kullerkupu rühma emadepäevapidu    
    16.00 Ülase rühma emadepäevapidu    
    17.00 Sinilille rühma emadepäevapidu    
9.mai   9.00 Võilille rühma emadepäevapidu    
    16.30 Nurmenuku rühma  laste  lõpupidu    
    16.30 Karikakra rühma emadepäev rühmas    
13.mai   9.00 Meelespea rühma emadepäeva pidu    
14.mai   10.00 Nurmenuku rühm matkal Pae pargis koos Vormsi ja Paekaare lastega    
16.mai   10.30 Lasnamäe lasteaedade laulupidu Lindakivi Kultuurikeskuses    
17.mai   Kannikese rühm õppekäigul Lasnamäe politseijaoskonnas    
21.mai   16-18 võimlemispidu ja perepäev    
22.mai   Nurmenuku rühm õppekäigul Aegviidu matkarajal     
29.mai   Pääsusilma  rühm õppekäigul Aegviidu matkarajal     
30.mai   14.00 Kannikese rühma lõpupidu    
         
    APRILL    
3.apr.   10.00 Pääsusilma ja Nurmenuku lapsed Seli lasteias lasteetendust vaatamas    
9. apr.   Toomas Prantsibel tutvustab linde    
    11.00 Kannikese rühm Särevi Teatritoas    
10.apr.   10.00 Pääsusilma, Kellukese ja Sinilille rühmad Loitsu lasteaias vaatamas lasteetendust    
11. apr   Rühmade etendused teistele rühmadele    
15.apr.   17.00 Kannikese rühma etendus "Kuidas Supikulp lasteaias käis" lastevanematele    
16.apr.   9.30 Anne Velli lasteteatri etendus "Oleme ikka sõbrad"    
17.apr.    11.30 Kannikese rühma lapsed Lasnamäe Kergejõustikuhallis teatevõistlusel    
18.apr.   10.00 kevadpühade pidu    
23.apr.   Kellukese rühm külas Viimsi lasteaias    
25.apr.   Spordipäev Lasnamäe Kergejõustikuhallis.    
    10.00 Pääsusilm ja Nurmenukk Loitsu lasteaias taedusshow´l     
    11.30 Etendus "Tupsi ja Nöpsi üllatus" teistele lasteaedadele (Seli, Arbu, Priisle, Kivila, Loitsu)    
26.apr.   Kannikese rühm õppekäigul Paepealse raamatukogus    
29.apr.   12.00 Pääsusilma laste etendus "Suur lomp" (vaatavad Kannike, Nurmenukk)    
29.apr.   17.00 Pääsusilma laste etendus "Suur lomp" lastevanematele    
         
    MÄRTS    
1.märts   10.00 Nurmenuku rühm õppekäigul Riigikogus    
4.märts  

11.00 Pääsusilma rühm õppekäigul Riigikogus

   
5.märts   Vastlakombed - rühmades.    
6.märts   Nurmenuku ja Pääsusilma rühma lapsed Seli lasteaias - Maslenitsal.    
7.märts   10.00 Kannikese rühm Priisle lasteaias "Eesti Mängul"    
12.märts   10.00 Pääsusilma rühm õppekäigul Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis    
14.märts   9.00  Emakeelepäeva tähistamine    
    10.00 Teater Muff etendus Noodilugu    
15.märts   10.00 Nurmenuku ja Pääsusilma rühmad õppekäigul Eesti Lastekirjanduse keskuses    
19.märts  

al. 9.00 pildistab fotograaf Jaan
Kannikese rühm  Kivila lasteaias Viktoriin -olümpia mängud

   
         
         
         
    VEEBRUAR    
2.veeb.   13.30 - 16.30 Personali koolitus    
4.veeb.   10.00 Kannike Arbu lasteaias taliolümpiamängudel    
5. veeb.   Kellukese rühm õppekäigul Tondiraba jäähallis    
8.veeb.   Memme-taadipidu (Nurmenukk, Pääsusilm)    
14.veeb.   Sõbrapäeva pidu koos Seli lasteaiaga (Nurmenukk, Pääsusilm)    
18.veeb.   11.00 Lasteaia luulekonkurss    
19.veeb.   9.30 teater Nipitiri etendus "Tuline tants"    
21. veeb.   10.00 Eesti Vabariigi aastapäeva pidu    
26.veeb.   9.00 - 12.00 Mobiilne Planetaarium (aiarühmad)    
28.veeb.   10.00 Lasnamäe lasteaedade luulekonkurss Kivila lasteaias    
         
    JAANUAR    
7.jaan.   Kuuse ärasaatmise pidu    
8. jaan.   10.00 (Keluke, Sinilill) ja 11.00 (Nurmenukk, Pääsusilm, Kannike) Helisev muinasjutt    
15.jaan.   10.00 Teater Miku Manni etendus "Kes otsib, see leiab"    
23.jaan.    13.00-15.30 Koolitus õpetajatele "Liiklusõppe läbiviimine lasteaias"    
25.jaan.   9.30 Pääsusilma rühm õppekäigul Tuletõrjemuuseumis    
    10.30 Nurmenuku rühm õppekäigul Tuletõrjemuuseumis    
28.jaan-1.veeb   Saalis ühistööde näitus "Tallinna Vaated"    
28. jaan.   Nurmenuku rühm õppekäigul T1 Liblikate toas    
         
         
    DETSEMBER    
3.dets.   9. 30 Advendihommik    
10.-14.dets.   Näitus "Laste valmistatud jõulukaunistused"    
19. dets.   8.30-17.00 Jõulupäev koos Jõuluvanaga    
20.dets.   9.15 Võilille rühma jõulupidu    
20.dets.   Pääsusilma rühm õppekäigul Raekoja platsil    
20.dets.   10.30 Kannikese rühm õppekäigul Särevi muuseumis    
20.dets.   Kellukese rühm õppekäigul Kadriorus    
    10.30 Sinilille ja Nurmenuku rühmad Loitsu lasteaias etendusel "Jõuluvana kadunud võlusaapad"    
         
    NOVEMBER    
1.nov.   10.00 Lasteaia sünnipäeva pidu (sõimedel 9. 00)    
5.nov.   Kannikese rühm õppekäigul Murastes    
    Sinilille rühm matkal Lauluväljuakul (ilusa ilma korral)    
8.nov.   Mardijooks (Kannikese rühm käib teistes rühmades marti joksmas)    
    16.30 Karikakra rühma isadepäev    
9.nov.   Meelespea rühma isadepäev    
    Kellukese rühm õppekäigul Paepealse raamatukogus    
12.nov.   17.00 Isadepäev õues (aiarühmad)    
13.nov.   Fotograaf Jaan pildistab lapsi    
15.nov.   Kannikese rühm õppekäigul Päästeametis    
16.nov.   Nurmenuku rühm õppekäigul laeval Silja Europa    
20.nov.   11.30 Teater Lepatriinu etendus "Terves kehas terve vaim"    
21.nov.   11.00 Kannikese rühmale keskkonnaalane etendus    
30.nov.   13.30 Nurmenuku ja Pääsusilma rühma õppekäik Apollo kinno    
         
    OKTOOBER    
1.okt.   B poole laste ja personali pildistamine    
2.okt.   A poole laste pildistamine    
3.okt.   11.45 Leivapidu Nurmenuku, Pääsusilma ja Kannikese rühmal    
8.okt.   kannikese rühm külas Aru lasteaias    
9.okt.    9.30 Roomajatega tutvumine (4-7a) (Toomas Prantsibel)    
10.okt.   9.00 Kannikese rühm matkal Iru metsas    
11.okt.   9.30 Sügispidu Kellukese, Pääsusilma ja Kannikese rühmal    
    10.15 Sügispodu Sinilille, Ülase ja Nurmenuku rühmal    
    11.15 Pidu jätkub õues    
16.okt.   10.00 Sinilille rühm õppekäigul raamatukogus    
    11.30 Ervin Lillepea teatri etendus "Hjameelne jänkuema"    
17.0kt   Kannikese rühm matkal Tallinna Botaanikaaias    
    9.15 Sõimede sügispidu    
18.0kt.   Pääsusilma rühm õppekäigul trammidepoos    
19.okt.   Nurmenuku rühm õppekäigul trammidepoos    
23.0kt   nurmenuku ja Pääsusilma rühmad matkal Pae pargis    
25.okt.   Pääsusilma rühm õppekäigul Loodusloomuuseumis    
26.okt   9.30 Tulest Targem (Kannike)    
30.okt.   Kannike Säreva muuseumis muuseumitunnis    
         
    SEPTEMBER    
3.sept.   9.45 tarkusepäev pidu (aiarühmad)    
5.sept.   17.00 Kannikese rühma lastevanemate koosolek    
10.sept.   16.30 Kellukese rühma lastevanemate koosolek    
    17.00 Sinilille rühma lastevanemate koosolek    
11.sept   16.30 Kullerkupu rühma lastevanemate koosolek    
    17.00 Pääsusilma rühma lastevanemate koosolek    
12.sept.   16.30 Ülase rühma lstevanemate koosolek    
    17.00 Karikakra rühma lastevanemate koosolek    
13.sept   16.30 Meelespea rühma lastevanemate koosolek    
13.sept   Mina Oskan Seda    
14.sept.   Ülase ja Kellukese rühm õppekäigul liiklust vaatlemas    
10-14. sept.    Liiklusnädal    
17.-28.sept.   Õuesõppenädal    
18.sept   Pääsusilma ja Nurmenuku rühmad õppekäigul Kuristu miniloomaaias j leivapäeval    
20.sept.   16.30 Võilille rühma lastevanemate koosolek    
    17.00 Nurmenuku rühma lastevanemate koosolek    
21.sept.   10.00 - 14.00 Kannikese rühm Staabi- ja sidepataljonis lahtiste uste päeval    
    10.30 Nurmenuku ja Pääsusilma rühmad õppekäigul Lasnamäe politseijoskonnas    
24.-28. sept.   Sügisnäitus ja fotonäitus "Meie sügis"    
26. sept.   Kannikese rühm õppekäigul Tallinna teletornis    
         
         
         
         
         
         
         
    MAI    
2.mai   9.30 ja 10.15 Meelespea rühma etendus "Pipi läheb kooli (lastele)    
    16.30 lastevanematele    
3. mai   9.30 Hea Tuju teatri etendus "Pipi läheb kooli"    
7.mai    17.00  TALGUD lasteaias    
9.mai   8.30 emadepäeva võimlemine õues    
10.mai   Lasnamäe lasteaedade laulupidu ( Karikakar, Meelespea)Lindakivi keskuses    
21.mai   Midrimaa laulu-ja tantsuringi kontertid 16.15 - nooremad
                                                      16.50 - vanemad lapsed
   
         
23.mai  

Meelespea rühm õppekäigul Kesklinna Päästekomandos

   
24.mai  

16.00 EV 100 raames - Tallinna lasteaedade tantsupidu ja perepäev
17.00  UUTE lastevanemate koosolek

   
25.mai   14.00 Karikakra rühma lõpupidu    
31.mai   9.30 Laagna Gümnaasiumi teatriringi etendus "Luik ja Vesiroos"    
1.juuni   12.00 EV 100 raames- Vabaduse väljakul  lasteaialaste laulupidu    
7.juuni  

10.15  Kolmas pisipõnnide tantsupidu Tuulte kodu

   

6.juuni

 

 

12.00 Meelespea rühma lõpuaktus

   
   

 

   
    APRILL    
6.apr.   Karikakra rühm õppekäigul loodusmuuseumis    
    Meelespea rühm spordihallis    
10.apr.   Karikakra rühm õppekäigul Tervishoiumuuseumis    
    Meelespea rühma võistkond Arbu lasteaias    
12.apr.   Meelespea rühm õppekäigul Lennusadamas    
17.apr.   9.30 Eesti Lasteteatri etendus "Papagoi seiklused"    
18.apr.   Meie lasteaia spordipäev Lasnamäe Kergejüustikuhallis (Pääsusilm, Nurmenukk, Kannike, Karikakar, Meelespea)    
19.apr.   Viktoriin Eesti 100" Vormsi lsteaias (koolieelikud)    
20.apr.   Karikakra rühm puud istutamas Tallinna Loomaaias    
24.apr.   tallinna laulupeo proov Kuristu koolis    
25.apr.   Lasteaedade vaheline teatevõistlus Lasnamäe Kergejõustikuhallis    
26.apr.   Karikakra rühm õppekäigul Lahemaal    
    Meelespea rühm õppekäigul Eesti Lastekirjanduse muuseumis    
         
    MÄRTS    
7.märts   Pildistab lapsi fotograaf Jaan    
9.märts   13.00 Meelespea rühm kinos "Apollo"    
14.märts   10.00 Emakeelepäeva tähistamine (aiarühmad)    
15.märts   10.00 Meelsepea rühm õppekäigul tervishoiumuuseumis    
16.märts   Karikakra rühm õppekäigul Loodusmuuseumis    
20.märts   10.00 Meelespea rühm õppekäigul Paepealse raamatukogus    
20.märts   10.00 Teater Miku- Manni etendus "Muinasjutt päeval magavast kuningatütrest"    
23.märts   9.00 Meelespea rühm Sagadi looduskoolis "Matkapäev Viitnal"    
28.märts   11.00 Kevadpühade pidu õues    
28.03-3.04   Kevadpühade näitus    
         
    VEEBRUAR    
1.veeb.   Karikakra rühm õppekäigul ETV-s    
5.-9.veeb.   16-18 Näitus saalis "Eelmise sajandi vanad esemed"    
5.veeb.   10.00 Karikakra ja Meelespea osa lapsi Paekaare lasteaias viktoriinil.    
6.veeb.   Nurmenuku ja Pääsusilma õppekäik Vabaduse väljakule    
7.veeb.   16.00 Kannikese rühma memme-taadipidu    
9.veeb.   9.30 Teater Nipitiri etendus Võluleib    
13.veeb.   Vastlapäeva tähistamine    
14.veeb.   Kannikese rühmal külas Seli lasteaed    
15.veeb.   10.00 lasteaia luulekonkurss    
22.veeb.   Eesti Vabariigi aastapäeva pidu    
23.veeb.   Meelespea rühm Riigikogus    
         
    JAANUAR 2018    
4.jaan.   11.30 Kuuse ärasaatmispidu    
12.jaan.   Pääsusilma rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
19.jaan   16.30 Meelespea rühma lastevanemate koosolek    
24.jaan.   Kannikese rühma ja Seli lasteaia ühine spordipäev    
26.jaan.   9.30 Teater Sõber etendus "Maailm kohvris"    
30.jaan.   12.30 koolitus õpetajatele "Loov ja rollimängud koolieelses eas"    
         
         
    DETSEMBER- jõulukuu    
4.dets.   9.15 Advendihommik    
5.dets.   10.00 Lagna Gümnaasiumi õpilaste etendus "Jõuluvana kott"    
8.dets.   Kannikese rühm õppekäigul Martsipanimuuseumis    
    Karikakra rühm Prismas Toidupanga kogumisel    
    Meelespea rühm Prismas Toidupanga kogumisel    
12.dets.   Pääsusilma rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
13.dets.   9.30 Kannikese rühm Seli lasteaias meisterdamas    
    16.00-18.00 jõululaat    
14.dets.   Nurmenuku rühm õpekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
19.dets.   11.00 Võilille rühma jõulupidu    
20.dets.    8.45 - 16.00 Lasteaias külas Jõuluvana    
21.dets.   8.45 Piibelehe rühma jõulupidu    
    9.30 Kullerkupu rühma jõulupidu    
    10.15 Ülase rühma jõulupidu    
         
    NOVEMBER    
         
30.10-3.11   lasteaia sünnipäeva nädal    
2.nov   10.00  Sünnipäevapidu lastele     
3.nov.   14.00 Lasteaia 35.aastapäeva aktus    
7.nov.   11.00 Pääsusilma rühma sügismatk    
8.nov.   Karikakra rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
9.nov.   Isade hommikvõimlemine ja hommikupudru söömine    
    8.10 Meelespea, Karikakar    
    8.25 Kannike    
    8.40 Nurmenukk, Pääsusilm    
    8.55 Sinilill, Kelluke    
    Mardipäev- Karikakra rühma mardisandis  jooksevad  teistes rühmades    
14.nov.   Nurmenuku rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
    12.30 - 15.00 Koolitus "Muutunud õpikäsitlus ja muutuv õpetaja"- õpetajatele    
21.nov.   9.30 Teater Lepatriinu etendus "Eile, täna, homme"    
22.nov.   Fotograaf Jaan pildistab lapsi    
23.nov.   9.30 Kannikese rühm koos Seli lasteaiaga  kadripäeva tähistamas    
24.nov.   Kadripäeva tähistmine (Meelespea rühma kadrid  jooksevad teistes rühmades)    
29.nov.   Meelespea rühm õppekäigul Miia milla Mandas    
         
         
    2017-2018 õppeaasta üritused    
         
    OKTOOBER    
2.okt.   11.30 Mihkli- ja leivapäeva pidu (Kannike, Meelespea, Karikakar)    
4.okt.   Sinilille rühma matk lähiümbrusesse    
5.okt.   Pildistamine A pool ja personal    
6.okt.   Pildistamine B-pool    
10.okt   Teater Sõna ja Tants etendus Imedeaed    
11.okt   9.45 Sügispidu (kõik rühmad)    
    12.00 Meelespea rühma õppekäik Eesti Panga muuseumisse    
13.okt   Pääsusilma rühm Miia Milla Manda muuseumis    
17.0kt.   10.30 Meelespea rühma õppekäik Tallinna Loomaaeda    
19.okt   Nurmenuku rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
20.okt   Karikakra rühm õppekäigul Salme Kultuurikeskuses    
25.okt   Nurmenuku rühm - matk Lauluväljakule    
26.okt   Meelespea rühm õppekäigul Botaanikaaias    
30.okt   Kolme lasteaia vaheline viktoriin (Karikakar, Meelespea)    
         
    SEPTEMBER     
31.aug.   Teadmistepäeva pidu (aiarühmad)    
5.sept.   Karikakra rühm õppekäigul Kadrioru pargis    
6.sept.   16.30 lastevanamate koosolek Pääsusilma rühmas    
    17.00 lastevanemate koosolek Kannikese rühmas    
7.sept.   13.00 Mina Oskan Seda (Kannike)    
    16.30 lastevanemate koosolek Ülase rühmas    
    17.00 lastevanemate koosolek Karikakra rühmas    
11.sept.   16.00 lastevanemate koosolek Kellukese rühmas    
    16.30 lastevanemate koosolek Meelespea rühmas    
12.sept   13.00 Liiklusreguleerija koolitus õpetajatele    
    16.30 lastevanemate koosolek Piibelehe rühmas    
    17.00 lastevanemate koosolek Sinilille rühmas    
    17.00 lastevanemate koosolek Nurmenuku rühmas    
13.sept.   16.30 lastevanemate koosolek Võilille rühmas    
14.sept.   10.00 Meelespea rühm õppekäigul Lasnamäe Politseijaoskonnas    
21.sept.   10.00 Kannikese rühm külas Seli lasteaias    
    9.30 Karikakra rühm õppekäigul Loodusmuuseumis    
22.sept.   9.30 Meelespea rühm õppekäigul Aegviidus    
    9.30 Karikakra rühm õppekäigul Tallinna Teeninduskoolis    
26.sept.   9.30 Nurmenuku rühm õppekäigul Miia Milla Manda muuseumis    
27.sept   16.30 lastevanemate koosolek Kullerkupu rühmas    
27.sept.   10. 45 ja 11.30 teater Trumm etendus Kasulik vares    
    9.30 Matk sõpruslasteaedadega Iru metsa (Karikakar)    
         
         
         
    2016-2017 õppeaasta üritused    
    JUUNI    
7. juuni   10.30 Lasnamäe lasteaedade rongkäik ja tantsupidu Priisle lasteaias. (Ülase ja Kurekella lapsed)    
         
    MAI    
2.mai   Karikakra rühm õppekäigul Pirita rannas    
3.mai   17.00 - 19.00 TALGUPÄEV - Teeme ära !    
    Karikakra  rühm õppekäigul Kadrioru pargis    
4.mai   Ülase rühm õppekäigul Lennusadamas    
5.mai   Karikakra rühm õppekäigul Pirita metsas    
8.mai   16.00 Meelespea rühma EMADEPÄEVA pidu    
    17.00 Ülase rühma EMADEPÄEVA pidu    
9.mai   9.30 ja 10.30 teater Sõber etendus "Kaks päeva maal"    
10.mai   10.30 Lasnamäe lasteaedade rongkäik ja  laulupidu Lindakivi Kultuurikeskuses    
    16.00 Pääsusilma rühma EMADEPÄEVA pidu    
    17.00 Kurekella rühma EMADEPÄEVA pidu    
11.mai   9.15 Kullerkupu rühma EMADEPÄEVA pidu    
    Ülase rühm õppekäigul Eesti Televisioonis    
12.mai   16.00 Nurmenuku rühma EMADEPÄEVA pidu    
    10.00 Karikakra rühm õppekäigul Loodusmuuseumis    
15.mai   9.00 Piibelehe rühma EMADEPÄEVA pidu    
17. mai   16.00 Kannikese rühma EMADEPÄEVA pidu    
    17.00 Karikakra rühma EMADEPÄEVA pidu    
    10.00 Kurekella rühm õppekäigul Tabasalu Teelahkme  lasteaias      
18.mai   9.15 Sinilille rühma EMADEPÄEVA pidu    
    10.00 Ülase rühm õppekäigul Omnivas    
26. mai    14.00 Ülase rühma LÕPUPIDU    
29.mai   16.00 - 18.00 PEREPÄEV    
31.mai   15.00 Kurekella rühma LÕPUPIDU    
   

 

   
         
     APRILL    
3.apr.   11.30 Naljapidu    
4.apr.   9.30 Ülase rühm õppekäigul Särevi õpitoas    
7.apr.   Ülase rühm Seli lasteaia juubelil Lindakivi kultuurikeskuses    
11.apr.   Ülase rühm õppekäigul Niguliste muuseumis    
    Kurekella rühmal külas Tabasalu Teelahkme lasteaed    
10. apr   Kevadpühade näitus    
13.apr.   9.30 Kevadpühade pidu    
17.apr   13.00 Ülase rühm õppekäigul Riigikogus    
18.apr.   Teater Nipitiri etendus "Sinisaba seiklused"    
20.apr.   11.30 Lasnamäe lasteaedade teatevõistluse päev kergejõustikuhallis    
    9.30 Karikakra rühm õppekäigul Pirita rannas    
21.apr.   Meelespea rühm õppekäigul Pae pargis    
24.apr.   Kurekella rühm õppekäigul Riigikogus    
    10.30 Ülase rühm Paekaare lasteaias jüripäeva tähistamas    
25.apr.   10.00 Kurekella rühm õppekäigul Nukumuuseumis    
    10.00 Ülase rühm külas Seli lasteaias    
26.apr.   10.00 Meie lasteaia spordipäev Lasnamäe Kergejõustikuhallis (Kannike, Karikakar, Meelespea, Kurekell)    
    10.00 Ülase rühm õppekäigul Kalievi kommivabrikus    
27.apr.   11.00 Kurekella rühm õppekäigul Jaani kirikus    
    11.30 Ülase rühma etendus "Me ei mängi tänaval"    
    11.00 Meelespea rühm õppekäigul Eesti Loodusmuuseumis    
 28.apr.   10.00 Karikakra rühm õppekäigul Eesti Loodusmuuseumis    
    10.00 Kurekella rühm õppekäigul Lennusadamas    
         
    MÄRTS    
1. märts   10.00 Ülase rühm õppekäigul Viimsi looduskeskuses.    
2.märts   10.00 Lasnamäe lasteaedade luulekonkurss "Emakeele ilus kõla" Asunduse Lasteaias.    
    TV 3 intervjueerib  Kurekella rühma lapsi    
7.märts   9.30 ja 10.20 Teater Miku- Manni etendus "Mängult ja päriselt"    
8.märts   10.30 Ülase rühm õppekäigul Eesti Lastekirjanduskeskuses    
9.märts   Meelespea rühm Kanutias proovil    
14.märts   9.30 Ülase rühm õppekäigul Miia- Milla- Manda muuseumis    
15.märts   10.00 Emakeelepäeva tähistamine ( Kannike, Karikakar, Meeespea, Kurekell, Ülane)    
16.märts   10.00 Meelespea rühm esineb näidendiga "Sööbik ja Pisik" teatrifestivalil Kanutiaia Kann    
20.märts   10.00 Mida Juku jäätmetest ei te, seda Juhan ei oska (Karikakar, Meelespea, Ülane, Kurekell)    
21.märts   10.30 Kurekella rühmal on külas Viimsi Põnnipesa lapsed    
22.märts   11.30 Meelespea rühm esitab näidendi "Sööbik ja Pisik" teistele lasteaedadele    
23.märts   alates kella  9.00 pildistab fotograaf Jaan lapsi    
24.märts   11.00 Ülase rühm Priisle lasteaias    
30.märts   10.30 Ülase, Meelespea, Karikakra rühma lapsed Kivila lasteaias vaatamas etendust "Päev leiutajate külas"    
31.märts   Ülase rühm tähistab karjalakepäeva Vormsi lasteaias    
         
         
    VEEBRUAR    
1.veeb.   9.45 Kurekella rühm külas Viimsis Põnnipesa lasteaias    
6.veeb.   12.00 Kurekella rühm Rahvusooperis Estonia (haridusprogramm Balletilugu)    
7.veeb.   16.30 Ülase rühma lastevanemate kosolek (lasteaia lõpetamine)    
8.veeb.   11.00 Eesti Lasteteatri etendus "Imerohi"    
9. veeb.   16.00 Memme- taadipidu (Karikakar, Meelespea)    
13.veeb.   9.00 Sõimerühmade sõbrapäev    
14.veeb.    9.30 H. Gustavsoni nukuteatri etendus "Jänes Julgepüks" (sõimerühmad + Nurmenukk, Pääsusilm ja Kannike)    
    10.00 ühine  sõbrapäev Meelespea ja Ülase rühmas, Kannike+Karikakar    
15.veeb.   9.30 Ülase rühm õppekäigul Toompeal    
16.veeb.   10.00 Lasteaia luulekonkurss "Eesti keele ilus kõla"    
20.veeb.   TV 3 intervjueerib Kurekella lapsi     
21.veeb.   11.00 Ülase rühm õppekäigul Miia-Milla-Manda muuseumis    
22.veeb.   11.00 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik aktus    
27.veeb.   Kurekella rühm õppekäigul Toompeal    
         
         
    JAANUAR    
9. jaan.   11.30 Kuuse ärasaatmise pidu    
16. jaan.   11.00 Ülase rühm Rahvusooperis Estonia (haridusprogramm)    
17. jaan.   9.00 Mobiilne planetaarium SKY Dome ( Meelespea, Karikakar, Ülane, Kurekell)    
    10.00 Meelespea rühm õppekäigul Pirita matkarajal    
    11.00 Kurekella rühm õppekäigul Tallinna Laagna Gümnaasiumis    
24. jaan.   10.00 Lasteteater Teatrike etendus "Kuldsed tiivad"    
25. jaan   10.00 Ülase rühmal tõnisepäeva tähistamine koos Vormsi ja Paekaare lasteaedadega     
30.jaan.   17.30 Kurekella rühma lastevanemate koosolek    
         
    DETSEMBER    
2.dets.   10.00 Karikakra rühm õppekäigul Paepealse raamatukogus    
6.dets.   Ülase rühm kinos Artis    
7.dets   16.00 - 18.00 jõululaat    
8.dets.   Meelespea rühm Miia-Milla- Manda muuseumis    
9.dets.   Karikakra rühm õppekäigul Artise kinos    
12.dets.   Ülase rühm õppekäigul "Jõuluehtes vanalinn"    
14.dets.   11.30 Ülase rühm Vanamõisa Jõulumaal    
    15.15 jõulupidu Kannikese rühmal    
    16.30 jõulupidu Meelespea rühmal    
15.dets.   15.15 jõulupidu Karikakra rühmal    
    16.30 jõulupidu Pääsusilma rühmal    
    17.45 jõulupidu Kurekella rühmal    
16.dets.   10.00 Karikakra ja Meelespea jõuluviktoriin    
19.dets   9.15 jõulupidu Kullerkupu, Piibelehe ja Sinilille rühmal    
    15.30 jõulupidu Nurmenuku rühmal    
 20.dets.    9.00 jõulupidu Võilille rühmal    
    10.15 Meelespea, Karikakra ja Kurekella rühmad  Priisle lasteaias vaatamas etendust Nõiamoori jõuluvemp    
    11.15 Ülase rühm Priisle lasteaias vaatamas etendust Nõiamoori jõuluvemp    
         
    NOVEMBER    
3.nov.   9.30 Lasteaia sünnipäeva pidu (kõik rühmad)    
4.nov.   9.00 Kurekella rühma sportlik isadepäeva hommik     
8.nov.   9.00 Isadepäev Nurmenuku rühmas    
    10.00 Ülase rühm õppekäigul Miia-Milla- Manda muuseumis    
10.nov.   8.30 Isadepäev Pääsusilma rühmas    
    16.30 Sportlik isadepäev Meelespea ja Ülase rühmas    
14.nov.   17.00 Isadepäev Kannikese rühmas    
15.nov   8.30 Isadepäeva meisterdamine  Karikakra rühmas    
16.nov.   10.30 päästeameti programm "Tulest targem" (Kurekella ja Ülase rühm)    
17.nov.   10.00 Ülase ja Kurekella rühm õppekäigul Nõmme Loodusmajas,
programm "Loomariigi mitmekesisus"
   
21.nov.   9.30 Karikakra rühm õppekäigul Estonia Rahvusooperis -
haridusprogramm "Punamütsike ja seitse Pöialpoissi"
   
22.nov.   9.30 Teater Lepatriinu etendus "Heategu"    
    10.00 Meelespea rühm kinos Artis    
23.nov.   10.00 Kannikese rühm kinos Artis    
25.nov.   Kadripäeva tähistmine (Kurelella ja Ülase lapsed käivad rühmades  kadrisid jooksmas)    
28.nov.   9.15 Advendihommik    
         
     OKTOOBER    
4okt.   Laste pildistamine (Pildikompanii) - Võilill, Kullerkupp, Nurmenukk, Pääsusilm, Meelespea, Kurekell    
    10.00 Ülase rühm õppekäigul Tervishoiumuuseumis    
5.okt.  

Laste pildistamine (Pildikompanii) - Piibeleht, Sinilill, Kannike, Karikakar, Ülane
13.00 õpetajate päevale pühendatud AKTUS

 

 

6.okt.   Leivapidu (Karikakar, Meelespea, Kurekell, Ülane)    
7.okt.   9.00 Karikakra ja Meelespea rühma õppekäik Kuristu Miniloomaaeda leivateole.     
11.okt.   10.00 Karikakra rühm õppekäigul Pirita metsas    
    10.00 Meelespea ja Ülase rühm õppekäigul Kadriorus    
12.okt.   10.00 Meelespea rühm matkal Kadriorus     
18.okt.   11.30 Sügispidu aiarühmadel    
19.okt.    10.00 Kurekella rühm õppekäigul Paepealse raamatukogus    
24.okt.   9.30 Kurekella rühm osaleb haridusprojektis "Punamütsike ja seitse Pöialpoissi" Rahvusooperis Estonia    
26.okt   9.30 teater "Hea tuju teater" etendus "Planeet Nemo"    
 27.okt   9.15 sõimerühmade sügispidu    
     Kurekella rühmas külas TV3    
         
    SEPTEMBER    
1.sept.
 
  10.00  Tere lasteaed -kontsert/aktus .     
7.sept  

17.oo LASTEVANEMATE KOOSOLEK - Kannikese rühmas

 

 

8.sept.  

10.00 Mina oskan seda -Karikakra rühm  Lasnamäe spordiväljakul
16.oo LASTEVANEMATE KOOSOLEK  - Kullerkupu rühmas
16.30 LASTEVANEMATE KOOSOLEK  - Ülase rühmas
17.00 LASTEVANEMATE KOOSOLEK - Kurekella rühmas

 

 

13.sept.  

11.30 teater Trumm "Kauge külaline"
17.00 teadusring Kolm põrsakest näidistegevus lastevanematele
16.30 LASTEVANEMATE KOOSOLEK - Meelespea rühmas
17.00 LASTEVANEMATE KOOSOLEK   Sinilille rühmas
17.30 LASTEVANEMATE KOOSOLEK   Nurmenuku rühmas

 

 

14.sept.   17.oo LASTEVANEMATE KOOSOLEK - Karikakra rühmas    
15.sept.   17.oo LASTEVANEMATE KOOSOLEK - Piibelehe rühmas    
 16.sept.    9.00 Euroopa liikuvuse nädalal külas maskott SNUPS    
 20.sept.   10.00 Meelespea rühm külas Tallinna Seli Lasteaias    
21.sept.   9.00 kontrollib aiarühmades laste hambaid hambaarst    
22.sept.  

16.30 LASTEVANEMATE KOOSOLEK Võilille rühmas
17.00 LASTEVANEMATE KOOSOLEK Pääsusilma rühmas

 

 

26-29.sept.  

näitus  "Mida sügis meile tõi ? "

 

 

 27.sept.    9.30 lasteaias  külas Eesti Politseimuuseum  Rakverest     
 29.sept.  

10.00 Ülase rühm õppekäigul  Nõmme maastikualal
9.30 Kurekella rühm Glehni pargis

 

 

 30.sept    9.00 Karikakra rühm õppekäigul Pirita metsas (ilusa ilma korral)    
    12.00 Estonias "Aken ooperi ja balleti maailma" Kurekella rühm     
         

Viimati muudetud 07.09.2022