Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasteaed Ojake jagab Erasmus+ õpirände kogemusi ja teadmisi

Lasteaed Ojake jagab Erasmus+ õpirände kogemusi ja teadmisi

25. aprillil 2024 LAK-õppe raames toimus lasteaias põnev ja maailmavaadet avardav üritus. Erasmus+ Hamburgis õpirändel käinud osalejad jagasid huvilistega oma kogemusi ja uusi ning põnevaid teadmisi ning metoodikaid.
Osalejad said sisurikka ülevaate lasteaedade ja antud riigi töökorralduse, õpimetoodikate, väärtuste, ruumikujunduse kasutatava inventari ja palju muu kohta.
 Põhjalikumalt jagasime teadmisi järgmiste teemade kohta:
  • Kaasav haridus
  • Keeleõppemetoodikad töös muukeelsete lastega
  • Keskkonnahoiu praktikad
Lisaks nähtud kogemuste ja muljete jagamisele viidi osalejatele läbi põhjalik ja mänguline sümbolkaartide (AAC) tutvustus antud riigi näitel ning nende rakendamise võimaluste kohta õppetegevuses. Lasteaed Ojake on võtnud antud sümbolkaardid ning palju muid uuendusi peale õpirännet õppetegevusse sisse ning lisaks nähtud muljetele saime juba jagada ka oma lasteaia näitel kogemusi ja erinevaid rakendamise võimalusi.
Üritus näitas meile jällegi kui tähtis on vaadata oma riigist väljaspoole ning õppida välismaa kolleegidelt. Erasmus+ õpiränne avardas meie maailmavaadet ning samuti olime rõõmsad, et saime kõike nähtut ja kogetut ka teiste linna haridustöötajatega jagada.
Täname huvitatud ja avatud osalejaid ning Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri, kes meile antud õpirännet võimaldas.

Viimati muudetud 08.05.2024