Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasteaia Ojake rühmad

Sõimerühmad:
Nr. 1 "Mõmmid" (vene õppekeelega).
Video asub siin.
Tel. 51971931, e-post: 01mommikud@gmail.com
Õpetaja: Iraida Parpauts (Lasteaia Ojake õpetaja 2012) (e-post: iraida.parpauts@ojake.edu.ee)
Õpetaja assistent: Ljudmilla Pikkur
Õpetaja abi: Anžela Lipina
Nr. 9 "Kelluke" (vene õppekeelega). Video asub siin. Rühmas rakendame Kiusamisest Vabaks metoodikat, mille eesmärgiks on õpetada lastele üksteisega arvestamist ja valmistada neid ette sotsiaalseteks suheteks koolis
Tel. 5261253, e-post: 08kellukesed@gmail.com
Õpetajad:
Elena Koltsova 
Maria Bedjuhhova
Õpetaja assistent: Oksana Bašmakova
Õpetaja abi: Marina Aleksejeva

Lasteaiarühmad:
Nr. 2 "Lepatriinu" (eesti õppekeelega)

Tel. 53039490, e-post: 02lepatriinud@gmail.com
Õpetaja: Agnessa Jakobson 
Õpetaja assistent: Tiia Jaave
Õpetaja abi: Maria Urmajeva
Nr. 6 "Delfiinid". Rühm osaleb HTM Pilootrojektis "Professionaalne eestikeelne rühmaõpetaja vene õppekeelega rühmas"
Tel. 51910251, e-post: 06delfiinid@gmail.com
Õpetajad:
Marina Orden 
Ruslana Rudich 
Irina Vagina 
Õpetaja abi:  Marina Furtina
Nr. 7 "Konnakesed" (osaline keelekümblus)
Tel. 53086972, e-post: 07konnakesed@gmail.com
Õpetajad:
Ljudmilla Ivanova 
Olga Šaršunova
Õpetaja abi: Olga Bogovskaja
Nr. 10 "Liblikad". Rühm osaleb HTM Pilootrojektis "Professionaalne eestikeelne rühmaõpetaja vene õppekeelega rühmas"
Tel. 51966365, e-post: 10liblikad@gmail.com
Õpetaja: Viktoria Beduhhina (Lasteaia Ojake õpetaja 2016, Tallinna 2016.aasta Parim õpetaja) 
Kristi Tarassov (Lasteaia Ojake õpetaja 2021, Tallinna 2021.aasta Parim õpetaja)
Inna Siispool
Õpetaja abi: Jelena Tomtšakovskaja
Nr. 11 "Sipelgad". Rühm osaleb HTM Pilootrojektis "Professionaalne eestikeelne rühmaõpetaja vene õppekeelega rühmas"
Tel. 51933206, e-post: 11sipelgad@gmail.com
Õpetajad:
Anna Strelkova 
Tatjana Amalitskaja 

Õpetaja abi: Oksana Haritonova

Tasandusrühmad (vene õppekeelega)
Nr. 3 "Päikene" (rakendame Kiusamisest Vabaks metoodikat, mille eesmärgiks on õpetada lastele üksteisega arvestamist ja valmistada neid ette sotsiaalseteks suheteks koolis)

Tel. 53009154, e-post: 03paikene@gmail.com
Logopeed: Valentina Mihhailova   
Õpetajad:
Jelena Andrejeva 
Darja Tšertova 
Õpetaja abi: Tatjana Estraih
Nr. 12 "Karikakrad" (rakendame Kiusamisest Vabaks metoodikat, mille eesmärgiks on õpetada lastele üksteisega arvestamist ja valmistada neid ette sotsiaalseteks suheteks koolis)
Tel. 5098727, e-post: 12karikakrad@gmail.com
Logopeed: 
Õpetajad:
Svetlana Tarassova 
Olga Sadovskaja 
Õpetaja abi: Jelena Šikulova

Pervasiivsete arenguhäiretega laste rühmad (vene  õppekeelega):
Eripedagoog: Alisa Tuljakova 
Logopeed: Elvira Zarštšikova
Nr. 4 "Mesilased"
Tel. 53400821, e-post: 04mesilased@gmail.com
Õpetajad:
Svetlana Kolchurina (Lasteaia Ojake õpetaja 2020) 
Julia Larionova 
Õpetaja abi: 
Nr. 5 "Kuldkalakesed" (vene  õppekeelega)
Tel. 53003059, e-post: 05vikerkaar@gmail.com
Eripedagoog: Alisa Tuljakova 
Logopeed: Valentina Mihhailova
Õpetajad: 
Olga Bakaltšuk
Marija Vassiljeva
Õpetaja abi: Juliana Matievski

Lasteaia liikumisõpetaja:
Irina Melnikova
Lasteaia muusikaõpetaja:

Eesti keele õpetaja:
Loara Ojakivi
Lasteaia tavarühmade logopeed:
Elvira Zarštšikova

                 

             

 

Viimati muudetud 12.08.2022