Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Eriline sportlik ja tervislik veebruar Lasteaias Ojake

Eriline sportlik ja tervislik veebruar Lasteaias Ojake

Veebruaris 2022 lasteaias oli korraldatud erinevad üritused tervisliku eluviisi toetamiseks, milles osalesid ka teised lasteaiad. Samuti toetasid meie tegevusi ka sponsorid Premia ja Saare

2022.aastal sai Eno Raua raamat “Sipsik” 60-aastaseks. Lasteaed Ojake otsustas tähistada tema sünnipäeva. Kõik rühmad eelnevalt tuletasid meelde kirjaniku kirjutatud lugu, peale mida algasid erinevad pidustused.
Sipsik (kelle kostüümi meisterdas J.Larionova) kutsus kohale ka erinevad külalised – lumememmed, mille tegid Põhja-Tallinna lapsed lasteaedadest: Kalamaja, Kolde, Kajakas, Maasikas, Mesipuu, Päikene, Lastesõim Päkapikk, Kelluke, Sitsi, Pelguranna ja Ojake.
Niimoodi saime kõik koos lõbutseda õues värske talvise õhu käes.
Video on siin.
Veebruaris toimusid mini taliolümpiamängud ning Lasteaia Ojake sümboliks oli jällegi Sipsik, kes:
- viis läbi Lasteaia Ojake mini taliolümpiamängude avatseremoonia (Sipsiku rollis – Irina Melnikova),
- jälgis laste teatejooksu järgmistes distsipliinides: suusatamine, kelgutamine, jäähoki jne
- viis läbi Lasteaia Ojake mini taliolümpiamängud, kus osalesid koos nii lapsed kui ka nende lapsevanemad (Sipsiku rollis – Kristi Tarassov). Video on siin.
- viis läbi Põhja-Tallinna lasteaedadele interaktiivse spordiviktoriini, mille koostööpartneriks olid firmad Saare ja Premia (Sipsiku rollis – Kristi Tarassov ja Viktoria Beduhhina). Video on siin.
- korraldas Lasteaia Ojake mini taliolümpiamängude lõputseremoonia (Sipsiku rollis – Julia Larionova). Video on siin.

Kõik osalejad olid väga heas füüsilises vormis, kuid veebruar on ka sõbrakuu. Toitsime oma üritustega ka laste vaimset meelt. 
Sõbrapäeval, 14.02.2022, jagas Sipsik (Julia Larionova) igaühele, nii lastele kui ka täiskasvanutele eelnevalt ettevalmistatud sõbrakaarte. 
17.02.2022 kutsus Sipsik (Julia Larionova)  Anu (Svetlana Kolchurina), Mardi (Irina Melnikova) ja kõiki lasteaia Ojakese lapsi õue oma sünnipäeva tähistama! Peo lõpus sai iga rühm  üllatuse: tordilõik, kuhu sisse oli peidetud kaisu Sipsik. Nüüd on Lasteaias Ojake olemas nii ülisuur Sipsik ja ka igas rühmas eraldi oma väike sõber - kaisu Sipsik.
Video on siin.