Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Spordialane viktoriin Lasteaias Ojake

Spordialane viktoriin Lasteaias Ojake

17. ja 18. veebruaril 2022 viis Lasteaed Ojake veebikeskkonnas Zoom läbi interaktiivse viktoriini, millest võtsid osa lapsed lasteaedadest Ojake, Maasikas, Taime, Päikene ja Liikuri

Viktoriin toimus eesti ja vene keeles. Selle eesmärgiks oli arendada lastes huvi spordi ja tervisliku eluviisi vastu. Peamisteks teemadeks olid: olümpiamängud, sport ja vitamiinid. Iga lasteaia võistkond valis endale ise teema ja küsimuse  raskusastme, millele nad vastama hakkasid. 100 punkti saadi kõige kergema küsimuse eest, 500 punkti kõige raskema küsimuse eest. Lapsed otsisid sõbralikult küsimustele vastuseid ja rõõmustasid saadud punktide üle. Erilist huvi tekitasid küsimused talviste spordialade kohta, millega lapsed olid juba elus kokku puutunud, need olid jäähoki ja suusatamine. Antud viktoriini viis lastega läbi Sipsik. Miks just tema? Sellepärast, et sel aastal täitub 60 aastat Eno Raua raamatu „Sipsik“ ilmumisest. Küsimustele vastuste otsimise vaheaegadel lapsed koos Sipsikuga võimlesid ja tantsisid lemmiklaulude saatel. Lapsed, nagu tõelised sportlased, hasartselt võistlesid vastates küsimustele ja kogudes õigete vastuste eest rohkem punkte. Antud viktoriin aitas pöörata tähelepanu populaarsele maailmamängule- olümiamängudele.  Küsimused mängude, spordi ja vitamiinide kohta aitavad lastes arendada huvi spordi ja tervisliku eluviisi vastu. 
Spordiviktoriini lõpus said kõik osalejad Sipsiku pildiga kingitusi (jäätised, kohukesed ja jogurtid) meie partnerite Premia ja Saare poolt, kes lahkelt pakkusid meile oma toodangut.
Video on siin.

Lehekülge haldab:
Svetlana Agerova, Lasteaia Ojake õppealajuhataja
673 84 24, [email protected]