Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Personal

Õpetajad 

Õpetaja assistent

  • Rita Paalo, rita.paalo@ounake.edu.ee
Õpetaja abid
  • Olga Lapteva
  • Signe Lattik
  • Riinette Laoväli
  • Sandra Liiva
  • Elena Matuljonene
  • Sevda Seidmamedova
  • Aili Õunapuu
  • Õie Valts
  • Marina Šustrova

 

TUGISPETSIALISTIDE KONTAKTID

 


Merike Lepp (eripedagoog )

E,T: 8.30-15.00

K: 8.30-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)

N: 8.00-15.00

R: 8.30-13.30

e-post:  Merike.Lepp@ounake.edu.ee


 

Merit Lepind (eripedagoog)

E: 8.00-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)

T, K, N: 8.00-14.30

R: 8.00-14.00

e-post: Merit.Lepind@ounake.edu.ee

 

 


Jelena Merimaa (logopeed)

E: 13.00 – 17.30

K: 13.00 – 17.15

e-post: jelena.merimaa@ounake.edu.ee


Tatjana Pligunova (logopeed)

E: 8.30-16.15

T, N: 8.00-14.30

K: 8.30-16.30 

R: 8.30-13.45

Konsultatsioon vanematele kokkuleppel

e-post: Tatjana.Pligunova@ounake.edu.ee


Ethel Laul (muusikaõpetaja)

E, K, R: 7.30-13.15

T: 9.00 -15.45

N: 7.00-16.00

Konsultatsioon vanematele kokkuleppel

e-post: ethel.laul@ounake.edu.ee

 


Natalia Raude (muusikaõpetaja)

T, K, N: 9.00-17.45

Konsultatsioon vanematele kokkuleppel

e-post: natalia.raude@ounake.edu.ee

 


Bella Laptev (liikumisõpetaja)

E, T, K: 7.45-14.45

N: 7.45 -17.45

R: 8.30-12.30

Konsultatsioon vanematele kokkuleppel

e-post: Bella.Laptev@ounake.edu.ee


 

 

Merje Siiro (kehakultuuriinstruktor)

E, T, N: 8.00-16.30

 K: 8.00-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)

R: 8.00-13.00

e-post: Merje.Siiro@ounake.edu.ee


 

Brit Marleen Õismaa (kehakultuuriinstruktor)

E,T: 7.30-15.30

K: 7.30-17.30

N: 8.00-16.00

R: 7.30-13.30

Konsultatsioon vanematele kokkuleppel

 

e-post: brit-marleen.oismaa@ounake.edu.ee

 


 

 

 

 

Tehniline personal

  • Majahoidja:  Heiki Pallaste
  • Koristaja: Alla Nazarova

 

Viimati muudetud 03.08.2022