Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Personal

Õpetajad 

Õpetaja assistent

  • Rita Paalo, rita.paalo@ounake.edu.ee
  • Riinette Laoväli, riinette.laovali@ounake.edu.ee 
Õpetaja abid
  • Olga Lapteva
  • Signe Lattik
  • Sandra Liiva
  • Elena Matuljonene
  • Sevda Seidmamedova
  • Aili Õunapuu
  • Õie Valts
  • Marina Šustrova

 

TUGISPETSIALISTIDE KONTAKTID

 


Merike Lepp (eripedagoog )

E: 8.30-15.00
T, N: 8.00-15.00
K: 8.30-17.30 (16.30-17.30 konsultatsioon vanematele)
R: 8.30-13.30
e-post:  Merike.Lepp@ounake.edu.ee


 

Merit Lepind (eripedagoog)

T: 13.45-18.00
(17.00-18.00 konsultatsioon vanematele)
N: 13.45-18.15

e-post: Merit.Lepind@ounake.edu.ee

 

Jelena Merimaa (logopeed)

E: 13.00 – 17.30

K: 13.00 – 17.15

e-post: jelena.merimaa@ounake.edu.ee


Tatjana Pligunova (logopeed)

E: 7.00-15.00
T: 8.00-14.30
K: 8.30-17.30 (konsultatsioon kokkuleppel)
N: 7.00-13.15
R: 7.00-13.45

Konsultatsioon vanematele kokkuleppel

e-post: Tatjana.Pligunova@ounake.edu.ee


Ethel Laul (muusikaõpetaja)

E, K, N, R: 7.00-14.00
T: 9.00 -16.00 (15.00-16.00 konsultatsioon vanematele)
e-post: ethel.laul@ounake.edu.ee

 


Natalia Raude (muusikaõpetaja)

T, K, N: 9.00-17.45
Konsultatsioon vanematele kokkuleppel
e-post: natalia.raude@ounake.edu.ee

 


Bella Laptev (liikumisõpetaja)

E, T, K: 7.45-14.45
N: 7.45 -17.45
R: 8.30-12.30
Konsultatsioon vanematele kokkuleppel
e-post: Bella.Laptev@ounake.edu.ee


Merje Siiro (kehakultuuriinstruktor)

E : 8.00-15.30
T: 8.00-17.30
K, N: 8.00-17.00
R: 8.00-13.00
Konsultatsioon vanematele kokkuleppel
e-post: Merje.Siiro@ounake.edu.ee


 

Brit Marleen Õismaa (kehakultuuriinstruktor)

E,T, N: 7.30-15.30
K: 7.30-17.30
R: 7.30-13.30
Konsultatsioon vanematele kokkuleppel
e-post: brit-marleen.oismaa@ounake.edu.ee

 


 

Tehniline personal

  • Majahoidja:  Heiki Pallaste
  • Koristaja: Alla Nazarova

 

Viimati muudetud 18.10.2022