Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Lasteaed Pääsusilm sai eTwinningu projektivõistlusel auhinna

2021/2022 õppeaastal osalesid Krõlli ja Tähe-Täpsi rühma lapsed kahes erinevas rahvusvahelises eTwinningu projektis. Mõlemad projektid pälvisid riikliku eTwinningu kvaliteedimärgi ja projekt "You feel...I feel" saavutas projektivõistluses auhinnalise teise koha.

Tähe-Täpsi rühma projekt "Under the same blue sky" pakkus lastele suurepärast võimlust õppida tundma teisi riike. Lapsed leidsid projekti käigus osalevate riikide seas sarnasusi ja erinevusi. Projekti käigus tehti mitmeid ühised tegevusi. Iga kuu meisterdasid kõik projektis osalevad partnerid erineva riigi rahvuslinde. Laste kunstitöödest on avatud virtuaalne näitus, mida on näha siin

Krõlli rühma projekt "You feel...I feel" pühendus emotsioonide tundmaõppimisele. Projektis osalesid 2-3 aastased lapsed, kes tegid kaasa kõik projekti tegevused. Projekti tunnustati suurepärase õpetajate vahelise koostöö, mahukuse, hea ülesehituse ja sisuka töö eest. Koostööprojekti üheks tegevuseks oli luua rühmaruumi emotsioonide ala, millega saab tutvuda siin.

Täname projektijuhti ja eestvedajat Kristiine-Teele Satsit ning tegevuste läbiviijaid Tähe-Täpsi ja Krõlli rühma õpetajaid Kerli Tammanni ja Nele Pihlakut.