Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Loodussõbralik konkurss "Roheline kuusk"

Loodussõbralik konkurss "Roheline kuusk"

Tallinna Lasteaed Sipsik osales Pere ja Kodu ning Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu poolt korraldatavas kampaanias „Rohekuusk“

Üheks jäätmetekke nädalasse sobivaks tegevuseks oli Tallinna lasteaia Sipsik jaoks osalemine Pere ja Kodu ning Eesti Ringmajandusettevõtete Liidu poolt korraldatavas kampaanias „Rohekuusk“, millest võtsid osa Päikesesipsikute, Rõõmusipsikute ja Mängusipsikute rühm.
Koostöös laste, õpetajate ja lapsevanematega koguti kokku taaskasutus- ja jääkmaterjalid, koostati kavandid ning panustati oma mõtete ja tegudega ühisesse loomingusse. Projekti jaoks kasutati seda, mis juba olemas, üle või kasutatud. Nii said munarestid, pappkastid ja -karbid, tualettpaberi rullid, kasutatud koopiapaberid, üksikud pusletükid, kile- ja kangatükid, paelad, vanad kuusepirnid ja CD-plaadi toorikud uue ELU.
Lasteaia Sipsik lapsed teavad, et „vanast tee sa miski uus, see on lasteaias tuus“ , sest kõik, mille oleme endale kunagi soetanud ja kasutanud, pole ka katkisena või ülejäägina prügi, vaid hoopis materjal millegi uue tarvis.
Suur tänu lapsi innustavatele õpetajatele ja õpetajaid inspireerivatele lastele!