Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Sipsikud korraldasid kuuenda õuelasteaiapäeva

Lastekaitsepäeval ja meie traditsioonilisel õuelasteaiapäeval võtsid lapsi Tallinna lasteaias Sipsik vastu ja teenindasid kogu päeva vältel printsessikleitidesse riietunud õpetajad. Suur oli laste üllatus ja imetlus, et õpetajad täna printsessimängu mängivad ja nii ilusates kleitides on. Mõte sai teoks Südamesipsikute Elise Marie mõttest, et õpetajad võiksid ka ühel päeval printsessid olla ja nii selline väärt mõte Elise Marie ema abiga võimalikuks saigi. Aitäh selle eest!
Hommikul, pärast pudrusöömist päikeseterrassil, kuulutasime Sipsiku kuuenda õuelasteaiapäeva avatuks. Muusikalise etteastega tervitasid meid Südamesipsikud, kes esitasid killukese oma lõpupeo kavast. Seejärel liikusime ühisele retkele „Sipsiku roheline ring vanalinna rohelises südames“, mille lõpetasime piknikuga Hirvepargis. Seal kohtusime ühe eksinud ja segaduses oravapojaga, kes meie seltskonnast kuidagi lahkuda ei soovinud.  Lasteaeda tagasi jõudes ootas meid ees maitsev lõunasöök ja puhkeaja veetmine hommikul paika sätitud telkides, magamiskottides või mattidel. Pärastlõunal avasime jäätisekohviku, kus suristasime lastele õuelasteaiapäeva lõpetuseks jäätise ja ploomimahla vahuseks jahutavaks joogiks.
Päevast muljeid jagades, ütlesid lapsed, et kõige toredam oli piknik Toompargis, mängimine Tornide väljakul, Hirvepargis kohtumine oravaga, õues telkides magamine ja jäätisekohvik.   
Suur tänu kogu Sipsiku naiskonnale õuelasteaiapäeva õnnestumisse panustamise eest! Teistsuguse päeva tegevustest sai osa 102 last.