Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lasteaias toimus kevadine talgupäev

Sel neljapäeval, rahvusvahelisel lasteaedade päeval, oli rõõm üle mitme aasta jälle jätkata ühise talgupäeva traditsiooniga ja kutsuda lapsevanemaid kaasa lööma lasteaia õue korrastustöödel.

Talgulisi kogunes ühtekokku päris palju - kõik varustatud rehade või labidatega. Usinalt riisuti okastest puhtaks mänguplatsid, pühiti puhtaks jalgteed  ning loobiti laiali viimaseid lumehangesid - neid leidus lasteaia õuel veel üsna mitu. Kokkukogutud okkasaak transporditi vahva jalgrattakäruga ühte hunnikusse, misjärel võtsid tühjendatud kärus imekiiresti kohad sisse lapsed, kes sõitsid priiküüdiga uute kottide järele. Usinasti lõid  talgutöödel kaasa ka lapsed - sõimeealistest koolieelikuteni ning märgata oli ka mitmeid vilistlasi. Pärast talgutöid pakuti kõigile kehakostuseks ja tänuks traditsioonilist talgusuppi- hernesuppi, mis maitses pärast rasket pingutust õuepiknikul eriti hea.

Talgulised kiitsid üritust ja ilusat ilma! Lauliku lapsed ja õpetajad saavad aga nautida õuemänge kenasti korrastatud õuealal.

Aitäh talgulistele!

Aitäh Nõmme Linnaosa valitsusele prügikottide ja töökinnastega varustamise eest!