Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Märka ja aita

Märka ja aita

Programm "Märka ja aita"

Tegemist on heaategevusprogrammiga, mille eesmärgiks on toetada Tallinna lasteaedade lapsi ja koolide õpilasi, kelle pered on sattunud tõsistesse raskustesse ning kes vajavad materiaalset abi normaalseks osalemiseks õppetöös. Kogu tegevus toimub vabatahtlikkuse põhimõttel. Oodatud on iga panus.

Lauliku lasteaia tegevus heategevusprogrammi "Märka ja aita toetuseks":

16. veebruaril 2016 toimus lasteaias heategevuslik etendus "Pipi Pikksukk" lasteaia töötajate esituses, mille piletitulu läks heategevusprogrammile "Märka ja aita". Etendusele olid kutsutud ka lapsed teistest Nõmme lasteaedadest. Programmi toetuseks kogunes 125 eurot.

16. novembril 2016 tähistas Lauliku lasteaed oma 11. sünnipäeva, mille raames etendasid õpetajad lastele näidendi "Lumeeit". Seekordne etendus toimus heategevusetendusena, mille piletitulu 151 eurot annetati programmile "Märka ja aita".

27. novembril 2016 etendasid Lauliku lasteaia töötajad näidendit "Lumeeit" Kanutiaia Noortemajas "Märka ja aita" heategevuslikul päkapikupäeval.

14, novembril 2017 tähistas Lauliku lasteaed oma 12. sünnipäeva kutsudes külla koolieelikud teistest Nõmme lasteaedadest vaatama Lauliku õpetajate näidendit "Sipsik". Etendus toimus heategevusetendusena ja selle piletitulu 190 eurot annetati programmile "Märka ja aita".

13. novembril 2018 tähistas Lauliku lasteaed oma 13. sünnipäeva ja esietendus "Nukitsamees" lasteaia töötajate esituses. Etendus toimus taas heategevusetendusena ja selle piletitulu 154 eurot annetati programmile "Märka ja aita".

Lisainfo programmi kohta leiad siit.

Viimati muudetud 23.06.2022