Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Toimunud üritused

Toimunud üritused

Terviseüritused 2021-2022 õppeaastal

 • Õppeaasta avaüritus toimus traditsiooniliselt õues. Lapsed said koos Hiire ja Oravaga laulda, tantsida, mängida ja tuletada meelde, kuidas tänaval tuleb liigelda. Ürituse lõpetas rühmade ühine rongkäik ja tarkuseõunte söömine.
 • 13.-20.09 osalesid kõik lasteaia rühmad maailmakoristuspäeval, käies lasteaia ümbruses metsa koristamas.
 • 20.-24.09 toimus Lauliku metsamaraton, 4-7 a. jooksid 500 m ja 2-4 a. 300 m. Lisajooks toimus 28.09. Üritus toimus üle-eestilise Spordinädala raames ja oli ühendatud virtuaalse lastejooksuga.
 • Leiva- ja piimanädalal toimusid temaatilised töötoad robotitega ning 11.10 toimus Lasteteater Sõber etendus "Hiirte pidu" õues. Lapsed nautisid nii töötubasid kui ka etendust.
 • 12.10 käis Naerulindude rühm Pääsküla rabas matkamas, 19.10 matkasid Pääsküla rabasse Leevikesed.
 • 08.-12.11 tähistasid rühmad isadepäeva erinevate liikumisüritustega.
 • Novembrikuus käisid lasteaia õuel ringi nii mardi- kui kadrisandid ning laulsid-tantsisid koos lastega.
 • 07.12 toimus traditsiooniline päkapikupäev ja lapsed said osa võtta erinevatest jõulueelsetest askeldustest.
 • Esimesel poolaastal toimus töötajatele kolm liikumisteisipäeva.
 • 04.01 toimus lõbus kuuse ärasaatmise pidu lasteaia saalis koos laulude, mängude ja tantsudega.
 • Tänu lumerohkusele said lapsed terve jaanurikuu ohtralt kelgutada.
 • 08.02 käis lasteaias külas Suusabuss ja suusatamise tarkusi õppisid Siisikesed, Leevikesed ja Naerulinnud
 • 15.02 osales tervisemeeskonna võistkond lasteaedade talisporditeemalisel viktoriinil zoomis ja sai juurde hulga uusi teadmisi
 • Terve veebruarikuu said lapsed harjutada ohutut kelgutamist ja libedal maastikul kõndimist.
 • 01.03 tähistasime vastlapäeva vastlalaulu laulmise, lõbusa teatevõistluse ja kelgutamisega. Naerulinnud sõitsid Vabaõhumuuseumis vankriga
 • 03.03 käisid Leevikesed Tervisemuuseumis ja said palju uusi teadmisi toitudest ja toitainetest, mida vajame, et olla terved ja tugevad

Terviseüritused 2019-2020 õppeaastal

 • Õppeaasta avaüritus toimus traditsiooniliselt õues: lapsed vaatasid näidendit jänku esimesest lasteaiapäevast, seejärel toimus rühmade ühine rongkäik ja terviseõunte söömine.
 • Õppeaasta teine nädal oli pühendatud liikumisele ja ohutusele: külas käis Eesti Politseimuuseum Liikumis- ja ohutusnädala matk Glehni parkioma väljasõiduprogrammiga, Tihaste rühm osales Nõmme lasteaedade ohutusüritusel Mini-SOS, 2-3 aastastele lastele toimus liikumishommik lasteaia õuealal ja lähiümbruses ning 4-7 aastased lapsed matkasid Glehni parki.
 • 24. septembril toimus töötajatele õppeaasta esimene liikumisteisipäev, liiguti nii jalgratastel kui kõndides.
 • 26. septembril  toimus traditsiooniline peretalgupäev, kus lapsed koos lastevanemate ja personaliga korrastasid lasteaia õueala.
 • 07.-11. oktoobrini toimus lasteaias piima- ja leivanädal. 08.10 käis Valio Eesti lasteaias tutvustamas erinevaid piimatooteid, üritusest võtsid osa Värvukesed, Siisikesed ja Leevikesed, organiseerijaks oli lapsevanem Kristi Paal. 09.10 käisid Tihased Harjumaa Muuseumis leivatunnis. Nädala jooksul valmistasid Leevikeste, Naerulindude ja Tihaste rühmad müügiks küüslauguleiba. Teenitud tulu annetati SOS Lastekülale. Küüslauguleiva valmistamise-müümise idee autoriks oli Leevikeste rühma õpetaja Dini.
 • 13. oktoobril osales viis Lauliku töötajat Nõmme 92. rabajooksul.
 • 29. oktoobril toimus töötajatele teine liikumisteisipäev. Kõndimas käis 13 töötajat.
 • 26. novembril toimus töötajatele kolmas liikumisteisipäev. Kõndimas käis kaheksa töötajat.
 • 10. detsembril toimus lastele päkapikupäev lasteaia lähedal asuvas metsatukas. Lastele oli üles seatud päkapikurada, millel liikudes nad pidid täitma erinevaid ülesandeid.Liikumisteisipäev uisuplatsil
 • 28. jaanuaril toimus töötajatele neljas liikumisteisipäev. Liiguti nii uisuplatsil uisutades kui terviserajal kõndides. Kokku osales 10 töötajat.
 • 25. veebruaril toimus lastele lõbus vastlatrall. Ilmataadi vingerpussi tõttu tuli sel aastal ilma lumeta läbi ajada, kuid hommikupoolik sai sellegipoolest lusti ja toredaid tegevusi täis: lasti liugu - liumäel, kelgutati palle, aeti "siga" sulgu, keedeti värvilistest pallidest hernesuppi, visati täpsust, sõideti (kepp)hobustel, keerutati vurri ning loomulikult lauldi vastlalaule ja räägiti vastlakommetest. Osalenud rühmasid ootas päeva lõpetuseks seebimullide püüdmine ja diplom tubli osalemise eest.Vastlad 2020_kelgusõit
 • 25. veebruari liikumisteisipäeval osales kaheksa töötajat, liiguti nii uisuplatsil kui terviserajal.


Terviseüritused 2018-2019 õppeaastal

Õppeaastat alustasime mängude nädalaga. 10.-14. septembrini toimusid lastele õues erinevad liikumist innustavad tegevused: laulumängude päev - liikumine muusika saatel, liikumismängude päev - noorematele rühmadele pallimängud, vanematele rühmadele "Veeosakese mäng", tantsupäev koostöös tantsuklubiga MyDance ja liikumismängud oma rühmaga.

Mängude nädal 2018

"Veeosakese mängu" selgitab lastele liikumisõpetaja Helgi

Mängude nädalal toimus ka esimene liikumisteisipäev töötajatele. Liiguti nii vihmavarjude kui ratastega.

Liikumisteisipäev vihmavarjudega 2018     Liikumisteisipäev ratastel 2018

Sügisesest peretalgupäevast võttis osa palju lapsevanemaid ja lapsi. Talgupäeva alustuseks etendati õpetajate poolt talgulistele näidend "Seenemaja", seejärel korrastati üheskoos lasteaia õueala ja kuuride katused. Talgupäeva lõpetas ühine talgusupi söömine.

Peretalgupäev 2018_seenemaja Peretalgupäev 2018_talgutööd

Leiva- ja piimanädalat tähistati lasteaias toreda ühisüritusega saalis. Lastele tulid külla Kakuke ja Vissimuu, kes tutvustasid leiva saamise lugu. Pärast saaliüritust oli lastel võimalus külastada erinevaid piima ja leivaga seotud  töötubasid. Nädala jooksul maitseti rühmades erinevaid leibasid. Värvukeste rühm käis leiba küpsetamas Harjumaa Muuseumis.

Leiva- ja piimanädal 2018_saaliüritus  Leiva- ja piimanädal 2018_töötuba

90. Nõmme rabajooksul osales 3 Lauliku lasteaia töötajat.

Õppeaasta teisel liikumisteisipäeval käisid töötajad kõndimas metsas ja Harku terviserajal.

Liikumisteisipäev oktoober 2018

07. novembril tähistasime lasteaias isadepäeva õueüritusega, kus isadele-lastele oli valmistatud ette hulk mängulisi tegevusi: erinevad pallimängud, laulumängud, pugemisrada, helkurite otsimise mäng ning pildistamisnurk. Ülesannete andmisel kasutasime esmakordselt QR koode. Üritusele lisas põnevust järjest hämarduv sügisõhtu, mis andis põhjust tegevuspunktide otsimisel ja ülesannete lahendamisel kasutada tasku- või pealampi. Kõiki osalejaid premeeriti helkuritega, isadele jagatavate helkuritega varustas meid Maanteeamet. Pärast tegevuste läbimist ootasid osalejaid emade poolt valmis seatud piknikulauad.

Isadepäev 2018_pallimäng Isadepäev 2018

Isad-lapsed palli mängimas ja selfisid tegemas.

11. detsembril toimus traditsiooniline päkapikupäev õues. Lapsed said suurte päkapikkude käe all õppida päkapikutööks vajalikke oskusi - sorteerida mänguasju, õppida pillimängu ja laulu, harjutada kirjade kohale kandmist, kompida ja tantsida. Kõik väikesed päkapikud said premeeritud piparkookidega.

Päkapikupäev 2018

Päkapikupäeva lõpetas lõbus ühistants.

11. detsembri lõuna ajal oli Lauliku töötajatel võimalus tutvuda erinevate maitseainete ja teedega.

04. jaanuaril 2019 toimus kuuse ärasaatmise pidu. Koos päkapiku ja vanaemaga said lapsed kuuse all veel mängida, laulda ja tantsida.

Kuuse ärasaatmine

Päkapikk vanaema segamini toas, mille lapsed aitasid peo jaoks ära koristada.

Õppeaasta neljandal liikumisteisipäeval tegid töötajad teoks oma ammuse unistuse - liikuda uiskudel. Vapraid uisutajaid kogunes ühtekokku kaheksa. Need, kes uisutamist liiga libedaks tegevuseks pidasid, liikusid uiskudeta ja käisid liuväljal liuglejatele lehvitamas.

Liikumisteisipäev jaanuar 2019_uisutajad  Liikumisteisipäev jaanuar 2019_kõndijad

Uisutajad...                                                                   .... ja kõndijad

Vastlatrall toimus lasteaia lähedal metsatukas ja ilmataat saatis meile selle tähistamiseks ohtralt lund. Värvukeste rühma eestvedamisel said lapsed üksteist kelkudel vedada, köievedu harjutada, lumerennis palli veeretada ning kelkudega liugu lasta - ikka selleks, et oleks hea linasaak. Muusikaõpetajaga koos lauldi vastlalaulu ning vuristati vurri. Vastlapäevale kohaselt söödi lõunaks hernesuppi.

Vastlapäev 2019 vastlapäev 2019_köievedu

Vastlaliug....                                                                          .... ja köievedu

08. märtsil tähistasime naistepäeva traditsioonilise videojoogaga. Pärast virgutavat joogat ootasid laual erinevad taimeteed.

Naistepäev 2019_jooga naistepäev 2019_teelaud

Enne jooga...                                                                ... ja pärast taimeteed.

19. märtsil saatsime talve ära uisutades ja kõndides. Liikujaid kogunes ühtekokku 15, mis on kõikide seni toimunud liikumisürituste rekord!

Liikumisteisipäev 19.03.2019

Uisutajad

22.-26. aprillini 2019 oli lasteaias tervisenädal, mille raames toimus 23. aprilli hommikul terviseüritus rühmadele lasteaia õuealal ning töötajatele õhtul traditsiooniline rabamatk Pääsküla rabasse. Lasteaia vanematele rühmadele tegid enne õueüritust tervisealase vestlusringi Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tudengid Margit ja Eike, kes aitasid hiljem õues ka liikumismänge läbi viia.  Terviseüritusel mängisid rühmad liikumismänge lastevanemate ja -vanavanemate varasalvest: erinevaid keksumänge, pallimänge, kullimänge ja peitust. Tervisehommiku lõpetuseks tantsiti üheskoos ning moodustati suur süda. Kõik rühmad said autasuks meloni. Liikumismängude mängimine jätkus terve nädala vältel. Meie tervisenädalat toetas supermõnus kevadilm!

Tervisenädal 2019_süda

Tervisenädala süda

Töötajad rabamatkal 2019_sillal  Töötajad rabamatkal 2019_tornis

Töötajad rabasillal ....                                                     ..... ja tornis

2018. aasta oktoobrist kuni 2019. aasta aprillini toimuvas Suukooli projektis "Hambad puhtaks" osalevad Siisikeste ja Tihaste rühmad. Rohkem infot projekti kohta leiad siit.


Lauliku lasteaia tervisenädala üritused 16.-20. aprill 2018

Tervisenädalat alustasid mitmed Lauliku töötajad osalemisega 15.04  Nõmme rabajooksul. Seekord oli stardis seitse töötajat!

Nõmme rabajooks_kevad 2018

Lauliku töötajad enne rabajooksu starti.

16.04 osalesid Naerulindude rühma lapsed MTÜ Loodusmaa poolt juhendatud aktiivõppeprogrammis "Salasilmad võlumetsas". Õppekäiku toetas KIK ja see oli üks osa KIK-projektist "Uurime Eestimaa loodust".

Naerulinnud_metsavärav

Naerulinnud metsavärava all

17. aprillil osalesid Leevikeste rühma lapsed MTÜ Loodusmaa aktiivõppeprogrammis "Salasilmad võlumetsas". Õppekäiku toetas KIK ja see oli üks osa KIK-projektist "Uurime Eestimaa loodust".

Leevikesed_ojakesed voolavad

Leevikesed veekogude mängu mängimas.

18. aprillil osalesid Siisikeste rühma lapsed MTÜ Nõmme Loodusmaja aktiivõppeprogrammis "Pääsküla raba loodusõpperajal". Õppekäik toimus KIK-projekti "Uurime Eestimaa loodust" raames.

Siisikesed_rabarajal

Siiskesed tutvumas raba taimestikuga.

20.aprillil käis Siisikeste rühm Tallinna loomaaias, kus ürituse Alusharidus 100 raames toimus puude istutamine. Siisikeste abiga said kasvama pandud kuusk ja lehis. Pärast puude istutamist said lapsed tutvuga ka loomaaia asukatega.

Puu istutamine loomaaias_lehis

Tervisenädala matkad viisid Tihaste rühma Glehni parki ja Värvukeste rühma Männi parki. Tibukeste ja Pääsulindude rühmad matkasid lasteaia ümbruses.

13. märtsil 2018 tähistasime naistepäeva koos videojooga ja taimeteedega.

Naistepäeva jooga 2018

10. märtsil  2018 toimus töötajatele esmaabikoolitus.

Esmaabi koolitus 2018

14. veebruaril 2018 käisid koolieelikud külas Harku lasteaias.

Külas Harku lasteaias 2018

13. veebruaril 2018 tegime õues vastlatralli.

Vastlapäev 2018_kelgutamine

22. detsembril 2017 toimus lasteaia ühine jõulupidu õues koos õuepiknikuga.

Jõulupidu 2017

12. detsembril 2017 toimus lasteaias traditsiooniline päkapikupäev. Lapsed said päkapikuametit õppida läbi erinevate meelte. Üritus toimus õues.

Päkapikupäev_hiilimise töötuba

29. novembril  2017 oli lasteaias külas Tööinspektsiooni maskott Napo, kes käis lastele rääkimas sellest, miks ohutus on oluline ja kuidas ohutult mängida. Ohutustunnis osalesid Tihased, Siisikesed, Naerulinnud ja Värvukesed.

Napo lasteaias

15. novembril 2017 oli lasteaias külas Nõmme päästekomando. Lasteaia koolieelikud osalesid projektis "Tulest targem", millega suurendatakse laste teadlikkust tuleohutusest.

Tulest targem 2017

11.-19. septembrini 2017 toimus lasteaias spordinädal. Selle nädala kõik hommikud algasid hommikuvõimlemisega - suuremad lapsed võimlesid saalis ja väiksemad oma rühmas. Hommikuvõimlemisi viisid läbi lasteaia tervisemeeskonna liikmed: liikumisõpetaja Helgi ning õpetajad Jana ja Raili. Teisipäeval, 12. septembril,  toimus 2-3 aastastele lastele spordihommik saalis. Suurematele lastele kavandatud spordipäev õues lükkus halva ilma tõttu nädala võrra edasi ja toimus 19. septembril.  Neljapäeval , 14. septembril, osalesid Leevikeste rühma lapsed Nõmme lasteaedade üritusel "Mini SOS", kust said hulgaliselt teadmisi tervislike eluviiside ja ohutu käitumise kohta. Nädala jooksul valmisid rühmades plakatid tublidest Eesti sportlastest. Plakatite jaoks aitasid maretjali koguda meie toredad lapsevanemad.  Plakatid olid lasteaia fuajees  vaatamiseks- uurimiseks väljas 18.-22. septembrini. Spordinädala korraldas lasteaia tervisemeeskond. Suur aitäh eestvedajatele ja kaasalööjatele! Rohkem pilte spordinädalast saada vaadata siit

Spordinädala hommikuvõimlemine saalis   Spordinädala hommikuvõimlemine rühmas

Hommikvõimlemine saalis ....                 .....ja rühmas


Lauliku töötajate 2017-2018 õppeaasta liikumisteisipäevad startisid 12. septembril 2017. Esimesel korral liiguti ratastel ja läbiti ligi 7 km pikkune ring. Osavõtjaid oli 13, lisaks veel kaks last. Kolm töötajat läbisid ringi kaks korda. Esimeses stardis osalejatel õnnestus kohtuda ka väikese nastikuga.

Liikumisteisipäev 12.09 2017_esimene start     Liikumisteisipäev 12.09 2017_teine start


Lauliku töötajate traditsiooniline jüripäeva matk Pääsküla rabasse sai sellel aastal teoks 03. mail. Matkal osales 10 töötajat ja üks lasteaia koolieelik. Matkati mööda laudteed,peeti raba vaatetornis piknikku, nauditi head seltskonda ning kaunist kevadilma. Jüripäeva matkad töötajatele toimuvad alates 2012. aasta kevadest.

Töötajad rabas_vee ääres   Töötajad rabas_matka lõpp


Südamekuu alustuseks õppisid õpetajad 07. aprillil mängima "Veeosakese mängu". Lapsed saavad mängu selgeks 17.-21. aprillil toimuval südamenädalal.

IMG_7311.JPG  IMG_7316.JPG

Õpetajad "veepiisakestena ringlemas".                 "Veepiisakesed" mängu lõpus oma teekonnalehtedega.

 20. aprillil toimus lasteaias tervisenädala orienteerumine lasteaia õuealal teemal "Vesi", mille käigus mängisid lapsed veeteemalisi liikumismänge, õppisid veeohutust, kuulasid Persona Dolls nukk Tiina juttu hammaste tervisest ja juhendasid Bee-Botte tegema tervislikke valikuid.

DSC04437.JPG   DSC04447.JPG

Rohkem pilte sellest üritusest leiad siit


 

07. märtsil  2017 tähistasime personaliga naistepäeva vidoejooga treeningut tehes ja erinevaid taimeteesid maitstes.

Naistepäeva jooga  Naistepäeva teelaud

 


09. detsembril toimus lasteaias traditsiooniline päkapikupäev, lauldi päkapikulaule, otsiti Bee-Bottidega õigeid laulusõnu, kirjutati jõululuuletust ja harjutati osavusmänge.

Päkapikupäev 2016_juhendajad-päkapikud  Päkapikupäev 2016_päkapiku liikumismängud


 

10. novembril õhtupoolikul toimus lasteaias mardipäevast inspireeritud isadepäeva tähistamine. Mardikoolituse käigus õppisid osalejad laulma mardilaulu, riietuma mardisantideks, saadi selgeks vanasõnad ning valmistati mardimaske. Vanasõnu õpiti innovaatiliselt- Bee-Bot robotite abil.  Õhtu lõppes toreda õuepiknikuga.

 Isadepäev 2016_mardilaul

Mardilaulu õppimine


 

Leiva- ja piimanädala raames toimus 04. oktoobril saalis kohtumine Kakukese ja Vissimuuga, kes tutvustasid lastele leiva ja piima häid omadusi. Üheskoos vaadati ekraanilt videod sellest, kuidas kombain põllul vilja võtab. 5-7 aastased lapsed osalesid pärast saaliüritust veel erinevates töötubades, kust said põhjalikumaid teadmisi leiva ja piima saamise ja koostise kohta. Rühmades said lapsed maitsta emmeda küpsetatud koduleibasid.

Leiva- ja piimapäev 2016  Leiva- ja piimanädal. Piima töötuba.

 


Lasteaed osales kampaanias "Köögiviljad kaalu ei kasvata". 26.-30. septembrini 2016 toimus lasteaias temaatiline sügisnäitus, kuhu lapsed ja lapsevanemad meisterdasid aiasaadustest eksponaate. Näitusel tutvustati erinevaid köögivilju ja nende häid omadusi. Köögivilju aitasid illustreerida lasteaia vanemate rühmade lapsed.

Sügisnäitus "Köögiviljad kaalu ei kasvata"

 


 

Töötajate  liikumisteisipäevad 2016-2017 õppeaastal

Esimene liikumisteisipäev 27.09 2016_1 

Esimene liikumisteisipäev toimus 27.09 2016. Osales 13 töötajat.

Liikumisteisipäev 03.01 2017

03.01 2017 - aasta esimene liikumisteisipäev. Osales 9 töötajat.


 

Liikumis- ja ohutusnädal 12.-16. september 2016

Teisipäeval lustisid liikumishommikul Tibukesed, Tihased ja Siisikesed.

 Liikumis- ja ohutusnädal_nooremad_algus Liikumis- ja ohutusnädal_nooremad_pallid

Reedel sportisid Leevikesed, Naerulinnud, Pääsulinnud ja Värvukesed.

Leevikesed jooks.JPG     Naerud soojendus1.JPG

  Värvud kaugushüpe4.JPG     Pääsud ketas3.JPG


 

5-6 aastaste laste rabamatk Pääsküla rabasse

20. mail 2016 sai teoks Pääsulindude ja Värvukeste rabamatk Pääsküla rabasse. Liikumisõpetaja Helgi Palmi ja õppealajuhataja Eike Abeli juhtimisel matkati mööda rabateid, vaadeldi rabataimestikku, kuulati loodushääli, mängiti ja peeti piknikku. Koduteel tervitas meid Pääsulindude lapsevanem,  kostitades väsinud matkalisi magusa suutäiega.

5-6aastaste rabamatk_laudrajal       5-6aastaste rabamatk_kommipeatus

 

Tervisenädal Lauliku lasteaias

toimus 25.-29. aprillil 2016. Tervisemeeskonna ettevõtmisel toimus neljapäeval, 28. aprillil, lastele orienteerumismäng õuealal. Lastel tuli orienteerumispunktid üles leida fotode järgi ja täita erinevaid ülesandeid. Kõik raja läbinud rühmad said auhinnaks meloni. Orienteerumismängu jälgisid ka külalised Turu Ülikooli Rauma Õpetajate Seminarist.

Tervisenädala orienteerumine1 

 

Lauliku töötajate traditsiooniline jüripäeva matk Pääsküla rabas

toimus 25. aprillil 2016. Matkal imetleti kaunist rabamaastikku, õpiti selgeks paar huvitavat õuemängu lastega mängimiseks ja peeti vaatetorni juures piknikku. Matkajaid toetas mõnus kevadilm :)

Laulikulised Pääsküla rabas

 

 

08. märtsil 2016 tähistasime naistepäeva

Töötajatel oli võimalus osaleda video vahendusel 20-minutilises joogatreeningus  ja pärast seda juua tervislikku taimeteed - valikus oli pärnaõie, nurmenuku-piparmündi, angervaksa ja õuna-mustsõstra teed. Selleks, et kõigil soovijatel oleks võimalik üritusest osa võtta, toimus joogatreening kahes grupis. Osalejad jäid üritusega väga rahule.

 Naistepäev 08.03 2016_jooga         Naistepäev 08.03 2016

 

09.veebruaril  2016 toimus lasteaias lõbus vastlatrall.

Tänu muutlikele ilmaoludele  lasti liugu saalis. Üritust juhtisid Lumememm, Jänku-Juss ja ahv. Viimane saabus vastlapäevale seoses alanud ahvi aastaga.

Vastlapäev2 09.02 2016  Vastlapäev3 09.02 2016

 05. novembril 2015 tähistasime lasteaias isadepäeva.

Toimus isade- laste orienteerumine lasteaia õuealal ja lähiümbruses. Kõik orienteerujad said auhinnaks helkuri, et pimedal ajal liikluses nähtavad olla. Ürituse lõpetas õuepiknik.

Isadepäev 05.11 2015   

 Liikumisteisipäevad 2015-2016

 

   Liikumisteisipäev 12.01 2016    Liikumisteisipäev 22.03 2016

                                  12.01 2016                                                           22.03 2016

07.-11.september 2015 toimus liikumisnädal.

Esmaspäev 7.september on viskepäev    

Teisipäev 8.september on hüppepäev    

Kolmapäev 9.september on takistusraja päev    

Neljapäev 10.september on liikumismängude päev    

Reede 11.september on jooksu ja võistluste päev

Spordinädal 2015.JPG       Spordinädal sept.2015.JPG

 


 

23.aprillil 2015 toimus Lauliku töötajate iga-aastane Jüriöö matk "Omadega rappa" Pääsküla rabas.

DSCN5836.JPG   Jüriöö matk2

Pildil on 2014 aasta Jüriöö matka osavõtjad.


  

21.aprillil 2015 käis meil külas Turu Ülikool.

Lauliku lapsed, töötajad  ja külalised mängisid koos õuemänge.

 Tervisenädal1 2015   Tervisenädal2 2015       


  

10.märtsil 2015 toimus Lauliku töötajate vahel naistepäeva smuutide valmistamise võistlus.

        IMG_4270.JPG    IMG_4280.JPG


 07.veebruaril 2015 täiendasid Lauliku töötajad oma esmaabi andmise oskusi.

Esmaabi 07.02 2015

 

Liikumisteisipäevad 2014-2015

Liikumisteisipäev 2015.jpg

 

Viimati muudetud 17.03.2022