Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tugiteenused

Tugiteenused

Logopeed

Õppeaasta alguses viib logopeed Saima Mandel läbi laste kõne uuringu kõikidele lasteaia lastele (rahastatud lasteaia eelarvest), mille tulemustest annab tagasisidet õpetajatele ja lapsevanematele. Logopeedilist abi vajavatel lastel on võimalik käia tasulise logopeedi vastuvõtul lasteaia ruumides. Raskemate kõnepuuetega laste vanematele soovitatakse taotleda kohta erirühmas. Nõmme linnaosas on erirühmad Tallinna Lasteaias Kraavikrõll ja Tallinna Lasteaias Rabarüblik. Erirühma suunamiseks tuleb lapsevanemal pöörduda koolivälise nõustamismeeskonna poole.

Eripedagoog

Lasteaias tegutseb eripedagoog Raili Uueküla, kes õppeaasta alguses kaardistab koostöös rühmapersonaliga tuge vajavad lapsed, koostab lastega töötamise ajakava ja plaani.
Lastega läbiviidava individuaalse arendustegevuse eesmärgid ja tulemused on lapsevanematele ja õpetajatele nähtavad Eliis keskkonnas. Eripedagoog tegutseb koostöös lapsevanemate, rühmapersonali ja logopeediga ning vajadusel annab soovituse lasteaiaväliste spetsialistide poole pöördumiseks. Eripedagoog nõustab õpetajaid, on neile abiks rühmakeskkonna kohandamisel  ja lastele individuaalse arengukava koostamisel.
Lapsevanemad saavad pöörduda nõustamiseks eripedagoogi poole läbi Eliis keskkonna või e-maili teel:  [email protected]

Lasteaia HEV koordinaator on õppealajuhataja Eike Abel , e-mail: [email protected].
 

Viimati muudetud 12.07.2023