Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Emadepäeva tähistamine Lauliku lasteaias

Emadepäeva tähistamine Lauliku lasteaias

Sellel nädalal olid kõikides rühmades fookuses emad ning tähistati peagi saabuvat emadepäeva.
Teisipäeval kutsusid Tibukesed oma emad rühmas avatud ilusalongi. Iga ema sai oma lapse poolt hellitatud kätemassaaži, soengu ja kaunite küüntega. Ja kui iluprotseduurid tehtud, siis maiustati koos kodukohvikus.
Kolmapäev viis Leevikesed koos emadega Kuristu miniloomaaeda. Koos uudistati ja toideti loomi ning peeti piknikku. Naerulinnud aga kutsusid oma emmed lasteaia saali teatrisse. Emadele esitati teatrikuus selgeks õpitud etendus ning hiljem suunduti üheskoos rühma mängima ja maiustama.
Neljapäeval tähistasid emadepäeva Siisikesed, Pääsulinnud ja Värvukesed. Siisikeste päev algas hommikuse pudrusöömisega  ja seejärel kaunistas iga laps oma emaga ühe tekstiilikoti ning meisterdas karvatraadist lille juurde. Pärast meisterdamist suunduti saali laste esinemist kuulama ja üheskoos tantsima. Pääsulinnud kutsusid oma emmed teatrisse, vaatama teatrikuul esitatud toredat omaloomingulist lugu. Pärast etteastet mängiti rühmas kahooti, kus küsimusi jagus iga emme kohta. Värvukesed aga läksid hoopis koos emadega orienteeruma. Üks rühma orienteerumishuviline emme valmistas ette jõukohase raja, mida osalejad said omas tempos läbida. Lusti ja rõõmu jagus rajal kõigile ja lõppu jõudmist kroonis mõnus piknik.
Emadenädala lõpetasid Tihased, kes reede hommikul  viisid oma emmed loomaaeda loomi vaatama ja piknikku pidama. Emadega koos oli nii mõnus, et lõunaks jõudis lasteaeda tagasi ainult mõni laps.
Meie lapsed on õnnelikud, et neil on nii toredad emmed!
Kaunist ja lilli täis emadepäeva kõigile!