Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lauliku lasteaed - juba 18!

Lauliku lasteaed - juba 18!

Lauliku lasteaed pidas 14. novembril sünnipäeva. Just sellel kuupäeval, täpselt 18 aastat tagasi, astusid lapsed koos oma vanematega esmakordselt lasteaia uksest sisse, et alustada oma lasteaiateed uhiuues majas. Nüüdseks on lasteaiast juba mitme rühma jagu  lapsi kooliteele saadetud ja esimesed vilistlased jõudnud ülikooliõpingutegagi ühele poole. Ja Lauliku lasteaed on märkamatult saanud täisealiseks.
Sünnipäeva nädal algas maja kaunistamisega, mille eest hoolitses meie tubli vabatahtlik Irina. Lastel ja lapsevanematel oli nädala jooksul võimalik panna soovide purki lasteaiale häid soove ja imetleda õhupallidega kaunistatud fuajeed.  Rühmades tegeleti sünnipäeva nädalal lasteaiale sünnipäevakaartide valmistamisega, värviti õhupalle ja räägiti tavalisest rohkem nii lasteaia ajaloost kui ka töötajatest.
Lauliku lasteaial on olnud juba mitmeid aastaid kena traditsioon kinkida lastele lasteaia sünnipäeva puhul etendus. Ja mitte mõni tavaline teatritükk, vaid etendus, milles näitlejatena astuvad üles Lauliku lasteaia armsad õpetajad. 18. sünnipäeva etenduseks valiti Eesti rahva ennemuistsete juttude seast  "Kullaketrajad", autoriks F.R.Kreutzwald. Lapsed jälgisid etendust suure põnevusega ning ei hoidnud lõpus tagasi ei ovatsioonide ega aplausiga. Mitmed lemmiktegelased said laste poolt autasuks kallistusi. Etenduse lõpus lauldi üheskoos lasteaiale sünnipäevalaulu ning hiljem rühmades maiustati ka.

Palju õnne armas lasteaed! Oled koht, kuhu on hea tulla ja olla, nii väikesel kui suurel!

Imelised pildid sünnipäeva etendusest tegi õpetaja Ürli Vürst.