Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lauliku laulu-, tantsu- ja laadapäev

Lauliku laulu-, tantsu- ja laadapäev

Suvel toimub XII noorte laulu- ja tantsupidu "Püha on maa". Kuna lasteaialaps naljalt suurele peole esinema ei pääse, siis on ju tore, kui ta saab oma esimesed laulu- ja tantsupeo kogemused lasteaiast.

Neljapäeva, 18. mail, kell 16.30 saabki kogu Lauliku lasteaia pere  kokku, et koos laulda, tantsida ja laata pidada. Tegemist on lasteaia traditsioonilise üritusega, mis toimub juba alates 2006. aastast.  Algselt laulu- ja laadapäevana toimunud üritus sai 2018. aastal endale juurde tantsulise poole ja jätkas sellest ajast peale kolmeosalisena. Kõik selle aasta peo laulud ja tantsud on ispireeritud lasteaia õppeaasta teemast "Looduselust", erandiks vaid kõige esimesest laulu- ja laadapäevast lasteaia tunnuslauluks kujunenud "Lapse kasvamisretsept".
Laulule- ja tantsule järgnev laadaosa toimub koostöös lastevanematega, kes aitavad täita müügilette hea ja paremaga. Pidu nautima on oodatud ka lasteaia vilistlased ja endised töötajad. Loodame, et ka sellel aastal on ilmataat lahke ja kingib meile ilusa ilma.