Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Nõmme lasteaedade nutikad tegevused Lauliku lasteaias

Nõmme lasteaedade nutikad tegevused Lauliku lasteaias

Aprillis pakkus Lauliku lasteaed teistele Nõmme lasteaedadele võimaluse tulla koos lastega tegutsema erinevate robotitega.

Tegevusi tehti viiel päeval ning korraga võeti vastu üks rühm. Iga rühm oli eelnevalt välja valinud kaks huvipakkuvat robotit, mida tundma õppida. Tegevuste läbiviijate ülesandeks oli välja mõelda mängud, mida robotitega mängida. Kõige populaarsemaks valikuks osutusid Sphero robotid-Indi ja Bolt- mõlemat valiti tegutsemiseks kolmel korral. Aga huvilisi leidus ka Blue-Botile, mTinyle ja maastikurobotile. Koos Sphero Bolt robotiga õppisid lapsed märkama veeringlust looduses. Sphero Indi robotiga korjati ja loendati värvilisi mune ning käbisid. mTiny ja Blue-Bot robotitega uuriti kevademärke looduses ning maastikurobotiga mängiti keksu ja harjutati jäätmete sorteerimist. Mängulusti ja rõõmu jätkus kõigil viiel mänguhommikul ning laste tagaside nii tegevustele kui robotitele oli positiivne. Nutikad tegevused valmistasid ette ja viisid läbi Leevikeste rühma õpetaja Jana, Naerulindude rühma õpetaja Evelin ning õppealajuhataja Eike.
Aitäh osalemast Kullapaide rühmale Kasekese lasteaiast, Lotte rühmale Kraavikrõlli lasteaiast, Pintselsabade rühmale Rabarübliku lasteaiast, Sipsiku rühmale Männimudila lasteaiast ja Saialillede rühmale Nõmmekannikese lasteaiast!