Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Vanavanemate päev Lauliku lasteaias

IMG_5596.JPG
Kolmapäev algas Lauliku lasteaias laulu ja tantsuga - tehti viimaseid ettevalmistusi õhtul toimuvaks peoks koos vanavanematega. Lapsed olid  kohtumise ootuses elevil ning harjutasid tantsusamme ja laulmist rõõmsa püüdlikkusega.
Kella neljaks õhtul oligi lasteaia maja esine täis nii vanavanemaid, vanavanavanemaid kui ka emasid-isasid ning pidu võis alata. Külalised said kuulata laule meie lasteaia vanemate rühmade - Siisikeste ja Tihaste - esituses. Südamliku luuletuse esitasid Naerulindude rühma koolieelikud ning kogu lasteaiaperega üheskoos lauldud  laulust said vanavanemad teada, millise retsepti järgi tuleb üht toredat last kasvatada. 
Seejärel haarati külalised tantsuringi ning tantsiti selliseid tantse nagu "Kes aias" ja "Kükita", mis olid kindlasti populaarsed ka vanavanemate lapsepõlves. "Sabatantsu" saatel läksid lapsed ja vanavanemad üheskoos sujuvalt edasi rühma õpetajate poolt korraldatud tegevustesse. Tegevused olid erinevad: tehti värviga käejälgi, meisterdati nukke ,siile ja käepaelu, mängiti maastikurobotiga ning meenutati vanavanemate lapsepõlve. Elevust jätkus õuele terveks õhtuks!
Oleme rõõmsad ja tänulikud, et nii palju vanavanemaid leidsid võimaluse üritusel osalemiseks!

Soovime kõikidele vanavanematele tugevat tervist ja vahvat vanavanemate päeva! Olete lastele nii olulised!