Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Keskraamatukogu jalgrattaga toodi rõõmu pannkookidest ja kokkamisest raamatutes

Keskraamatukogu jalgrattaga toodi rõõmu pannkookidest ja kokkamisest raamatutes

Käimas on keele ja kultuuri aasta ning sellega seoses sobis hästi kutsuda külla Tallinna Keskraamatukogust raamatukoguhoidja Leelo Ainsoo.
Leelo  sõitis kohale raamatukogu jalgrattaga. Ratas oli uhke ja ratta küljes olev mahukas kast oli raamatuid täis.
Tunni teemaks oli pannkoogihommik. Saime tutvuda erinevate kokaraamatutega. Lastele ja õpetajatele tutvustati erinevaid raamatukogusid, mis tegutsevad Mustamäel ja kindlasti julgustati kõiki raamatukogusid külastama rohkem ja rohkem, sest lugemine on hariv ja annab teadmisi juurde. 
Tegevuses tutvustati raamatuid "Suur koogitegu" ja soovitati lugemiseks raamatut "Maailma parim liivaloss". "Lapsed sööma. Maitsvat toitu laiast ilmast" oli suurepärane raamat globaalse kodakondsuse teemaga seoses. Raamat tutvustas erinevate maade roogasid.
Raamatute hulgast leidus veel kirjandust sellest, kuidas juhatada lapsi tervislikumate valikuteni ja andis mõtteainet sellest, mida me sööme?
Palju raamatuid oli pannkoogi teemalisi ja osadest lugudest sai mõndagi haaravat ettegi loetud.
"Saime inspiratsiooni kutsuda rühmadele ka suvel külla Mustamäe haruraamatukogude raamatukoguhoidjaid." Raamatukogu töötajad on meelsasti valmis tulema lasteaedadesse külla ja viima läbi tegevusi erinevatel teemadel.