Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Koolitus "Ajakirjandusest, paberreklaamidest, vanapaberist punumise tehnikad ja tarbeesemete valmistamine säästval moel".

Koolitus "Ajakirjandusest, paberreklaamidest, vanapaberist punumise tehnikad ja tarbeesemete valmistamine säästval moel".

Tallinna Lehola Keskkonnahariduskeskus ja Pirita-Kose õpituba kutsuvad 
Tallinna munitsipaallasteaedade õpetajaid  23. märtsil  koolitusele "Ajakirjandusest, paberreklaamidest, vanapaberist punumise tehnikad ja tarbeesemete valmistamine säästval moel".
 
Koolitus algus kell 10.00 ja lõpp umbes kell 16.30
 
Koolituse kestus: 8 ak.tundi (lisandub lõunapaus umbes pool tundi)
 
Palume võtta oma lõunasöök kaasa. 
Kohapeal saab kasutada mikrolaineahju ja keskuses olevaid taldrikuid ja söögiriistasid. Meie pakume omalt poolt kohvi ja teed ja väike magusa amps kommide ja küpsiste näol.
  
Sel korral toimub koolitus Lehola Keskkonnahariduskeskuse Mustamäe ruumides, aadressil Mustamäe tee 187 (keskus asub Tallinna Lehola lasteaia ruumides). KHK ruumid asuvad kõige autovärava poolses maja nurgas. Ukse peal on kiri Lehola Keskkonnahariduskeskus, uksest sisse ja kohe teisele korrusele.
 
Kuna lasteaia juures on parkimisvõimalused väga minimaalsed, siis soovitame tulla ilma autota. 
Kui aga see ei ole võimalik, siis vabade kohtade olemasolul saab parkida lasteaia ette. Auto saab parkida Mustamäe tee äärde ja sealt edasi tulla jala.
 
Koolitus on õpetajatele tasuta.
 
Koolituse sisu:
  1. Materjalide valik – reklaamid, ajalehed, ajakirjad, flaierid, plakatid, pakendid. Iga osaleja võiks kaasa võtta pabermaterjali.  Materjali sorteerimine.
  2. Paberipunumise ajaloost. Punumise tehnikad. Oma tehnika ja töövõtete kujunemine. 
  3. Kolmemõõtmelise eseme (näiteks KARBI) punumine. 
  4. Kahemõõtmielise eseme (näiteks ISTUMISALUSE) punumine.
  5. Tööriistad ja abivahendid. Paberiribade voltimine. Erineva laiusega ribad, nende kasutamine. Optimaalse laiuse ja paksuse leidmine. Paberiribade jätkamine ja kinnitamine.

Koolituse lõpuks valmib karp ja/või istumisalus. Olete omandatud baasoskused, teadmised punumistehnika loominguliseks kasutamiseks.
Juhendaja: Margus Rebane
Grupi suurus: ainult 12 osalejat
 
Registreeruda palume siin.
 
Kohtade arv on piiratud, sellepärast palume ühest lasteaiast õppepäevale registreerida ainult ühel osalejal, kes saab pärast kogetut teistega jagada. 
 
Palume Teil ka oma osalemissoov ja -võimalus hoolega läbi mõelda, et koolitusepäeval  ei jääks koht tühjaks.