Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ootame õpetajaid osalema koolitusel "Lugude jutustamise osa keskkonnahariduses"

Loodus- ja keskkonnahoiu teema-aasta on täies hoos ning Lehola Keskkonnahariduskeskus korraldab sel puhul põneva koolituse "Lugude jutustamise osa keskkonnahariduses".

On üks ütlemine - räägi mulle fakte ja õpin, räägi mulle tõtt ja ma usun, jutusta mulle lugu ja see jääb igavesti mu südamesse. Lood haaravad kaasa, elavdavad kujutlusvõimet, inspireerivad, motiveerivad ja köidavad kuulaja tähelepanu viisil, mida faktid ja arvud teha ei suuda. Selleks, et meie lastest kasvaksid keskonnateadlikud ja vastutustundlikud inimesed, on meil vaja rohkem südamest südamesse lugusid. Koolitusel räägime lugude tähendusest tänapäeval, aga ka sellest, kuidas leida häid lugusid ja kuidas need enda omaks teha.

Koolitus toimub 8. novembril algusega kell 11.00 Lehola Keskkonnahariduskeskuse Pirita-Kose õpitoas aadressil Kose tee 58 ning selle viib läbi suurepärane jutuvestja ja koolitaja Piret Päär.

Koolitus on tasuta ning osalema on oodatud kõik Tallinna munitsipaalkoolide ja -lasteaedade õpetajad. Registreeruda saab SIIN.