Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Lepatriinu lasteaia töötajad

Direktor: Kertu Mellikov   
Tel: 65 66 424; 5115321
e-post: kertu.mellikov@lepatriinulasteaed.ee

Vastuvõtt: Esmaspäev 16.00-18.00
                    Neljapäev 9.00-11.00*

Õppealajuhataja:
Kaidi Pugatšev

Tel: 656 6424; 58550969
e-post: Kaidi.Pugatsev@lepatriinulasteaed.ee

Vastuvõtt: Teisipäev 16.00-18.00*

Direktori asetäitja majanduse alal:
Ly Villemi

Tel: 656 7321; 53535598
e-post: Ly.Villemi@lepatriinulasteaed.ee


Lasteaia logopeed 
Aire Hansen
Tel: 5239192 (soovitame konsultatsiooniks eelnevalt helistada)
e-post: airehansen@gmail.com 
Vastuvõtt: Kolmapäeviti kell  16.30-18.30*

Lasteaia eripedagoog
Diaana Loit
e-post: Diaana.loit@lepatriinulasteaed.ee

* kokku leppides ka mõni muu nädalapäev ja kellaaeg

Rühmade kontaktid:

1. Pisitriinud 51931636, Eliis

2. Põnnitriinud 51933637, ponnitriinud@gmail.com

3. Lilletriinud 51935397, Eliis

4. Täpitriinud 51960882, tapi.triinud@gmail.com

5. Tähetriinud 51960903, triinu.tahe@mail.ee 

6. Õnnetriinud 51947851, onnetriinud2@gmail.com

7. Marjatriinud 51940646, marja.triinud@gmail.com

8. Päikesetriinud 51981383, paikesetriinud@gmail.com

9. Pilvetriinud 5104848, pisitriinud@gmail.com  

10. Trikitriinud 51904310, trikitriinud2015@gmail.com

11. Naerutriinud 51940845, naerutriinud@gmail.com

12. Rõõmutriinud 51982603, roomutriinud@gmail.com

 

Viimati muudetud 12.08.2022